Skaisle Jatalniece
pirms 2 mēnešiem
Nu nav riktīgi. Lūk,skatos tv3 ziņas. Stāsta,ka ukraiņi saņēmuši kādus tur raķešmetējus no francūžiem un to stāsta agresīvas mūzikas ritmiem skanot. Bet tie ieroči nogalinās cilvēkus. Tas nav normāli,ka par to priecājas.
Es laikam biju viena no retajām ,kura nepriecājās par to kā tika nogalināto Kadafi un Bin Ladens. Tas nebija cilvēcīgi. Arī uzvarētājiem ir jāsaglabā cilvēcība.

Un vēl. Pirms kādiem gadiem 5 biju Stokholmā Frohamnen terminālī kāda bagāta dāma vai dāmu grupa atvēra savu mākslas centru ar izstādēm un .plašu bibliotēku.
Un tur bija Goijas grafiku izstāde par to kā francūži spāņus killo,ai,neatceros,kyrā tur karā. Un tie zīmējumi bija tādi mazi un pelēki bet ar drausmīgiem skatiem. Tad tur kāds brits pa savai modei pretkara tēmu risināja un vispār es ilgi neizturēju,gāju šķirstīt albumus. Bet jautājums - ko tie pretkara mākslas darbi ir devuši. Spāņi nešauj francūžus un otrādi? Bet citi?

Vai māksla par karu Ukrainā, novērsīs ,ka krievi nekad vairs nešaus uz ukraiņiem,pamatā jau civiliedzīvotājiem un otrādi. Un vai pretkara mākslai obligāti jābūt tādai,kura sacenšas ,kurš spilgtāk parādīs varmācību,neprātu. Vai mēs neesam to atskatījušies? Tās galvas griešanas un izvarošanas ?
Vai cilvēce un mākslinieki kā tās lāpneši ( kā šie paši mīl klāstīt) nemaz neprogresē?

Un vēl- N. HARAŠVILI 8 Dzīves. Tai romānā tā gruzīniete spēja tvert laukumu - proti,viņa parādīja,ka maniakāli ļauni spēj būt ne tikai vīrieši,bet arī sievietes. Ne tikai tie tur citi,bet arī mēs.

Šitos kata darbus neskatīšos un nelasīšu, bet nu yai propagandai ...nē.
Nu ja to plikumu un seksu gribād redzēt,tad nu jāiet gan

Skaisle Jatalniece
pirms 2 mēnešiem
Un tomēr....man ir cerība,ka ukraiņi uzvarēs iebrucējus=okupantus.

Bet mēs? Mēs nosargāsim sevi no mums pašiem? Tas,ko dara saeima, valdība,ja par to domā - dzen izmisumā.
Viss jau ir iznīcināts,bet takš vajag tos atlikyšos mežus izcirst. Nu ukraiņus nošauj karā ,mēs "nomočīsim" viens otru- zemnieki ar pesticodiem, mežnieki nocērtot mežus un tad vēl tie rēķini,kyrus samaksāt nevarēsim un kovids ar saviem brāļiem un brālēniem...
Vot te ne sekss,ne kekss,ne sado ,ne mazo nelīdzēs. Tik veselais saprāts. Bet kur tas ir- tāds ir jautājums.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!