Publicitātes attēls.
 
Aktualitātes
14.11.2023

Kaņepes Kultūras centrā notiks Dainas Tabūnas romāna "Raganas" atvēršanas svētki

Komentē
0

Kaņepes Kultūras centrā piektdien, 17. novembrī plkst. 18.00, notiks Dainas Tabūnas romāna "Raganas" atvēršanas svētki. Pasākuma programmā – lasījums, neliela saruna starp grāmatas veidotājiem, raganīga diskotēka ar Henrika Eliasa Zēgnera izvēlētu mūziku un taro.

Par grāmatu: "Almai ir gandrīz 30, kad pēc šķiršanās nākas no jauna meklēt pamatu zem kājām. Par spīti savai skepsei, viņa aizvien vairāk pievēršas visam mistiskajam un maģiskajam, tostarp sāk apmeklēt kursus pie priesterienes no instagrama. Tikmēr dīvainie sapņi naktīs neatstājas. Vai tie rāda ceļu atpakaļ pie sevis? Un vai raganas tajos ir īstas?"

Daina Tabūna regulāri publicē slejas "Satori", ir studējusi dramaturģiju, sarakstījusi stāstu krājumu "Pirmā reize" (2014), kas nominēts Latvijas Literatūras gada balvai, un grāmatu bērniem "Lasis Stasis un Atlasijas okeāns" (2022).

Grāmatas ilustrācijas, iedvesmojoties no taro kārtīm, veidojusi māksliniece Marta Folkmane, bet dizainu – Estere Betija Grāvere. Grāmatas redaktors ir Henriks Eliass Zēgners, bet korektore – Jolanta Pētersone. 

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!