Foto – Ģirts Raģelis
 
Sarunas
17.10.2016

Kāds labums no nevalstiskām organizācijām?

Komentē
0
Saglabā

Turpinot rakstu un interviju sēriju par dažādām pilsoniskās aktivitātes formām, mēs uzrunājām nevalstisko organizāciju pārstāvjus, lai saprastu, kāpēc nepieciešams apvienoties biedrībās, asociācijās vai fondos un kā tas palīdz sasniegt sabiedrībai nozīmīgus un kopīgus mērķus. Madara Ūlande jau vairāk nekā desmit gadus veido un vada projektus sabiedrības līdzdalības, jauniešu neformālās izglītības, vides aizsardzības un klimata pārmaiņu jomās. Viņa ieguvusi maģistra grādu jurisprudencē, strādājusi nevalstiskajās organizācijās Latvijā un ārvalstīs, piedalījusies iniciatīvas "Manabalss.lv" izstrādē un sociālās uzņēmējdarbības likuma sagatavošanā. Šobrīd Madara vada Latvijas sociālās uzņēmējdarbības asociāciju. Mēs tikāmies ar Madaru Ūlandi, lai parunātu par nevalstisko organizāciju lomu, iespējām un problēmām Latvijā. Intervēja Ilmārs Šlāpins, video – Ģirts Raģelis.

Video intervija sagatavota ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par publikācijas saturu atbild biedrība "Ascendum".

Madara Ūlande

autora profils...

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!