Antons Bilderts
pirms 6 gadiem
Nu jā, ar AI ir principiāla problēma - ja tas ir iespējams, tas atceļ cilvēka ''dvēseli'' un citu ''metaphisical stuff''. Ja šie ašie puiši, Minska un Kurcveila vadībā to izdarīs, tā būs revolūcija cilvēka izpratnē pašam par sevi. Katrā zinā antidepresantu pārdošana pasaulē desmitkāršosies :)

Antons Bilderts
pirms 6 gadiem
Ārprāts - Satori komentē - vai kāda Visuma konstante nomainījusies? :D
Bet par tēmu - Džimmija kungs, pirmām kārtām, es neapgalvoju ka kautkas eksistē, lūdzu parādiet man loģiskās analizes ceļā, kur es apgalvoju ka ''dvēsele'' vai ''atmans'' eksistē! Не то дело шъете мне, начальник! No otras puses, ja mēs neesam unikāli, bet programmējamas Tjūringa mašīnas tipa skaitļotāji, tad secinājumi ir grandiozi :) Bet ko nu te, man te vairāki raksti par šo tēmu...

kuģis
pirms 6 gadiem
Vecīt, neaprobežojies ar to 'loģisko analīzi', pasaule ir daudz lielāka un sarežģītāka par to.


dzimmijs13
pirms 6 gadiem
Nu, ja jau uzskatām ka "dvēseli" var atcelt, pazaudēt, pagrūst, aizmirst, vēl dzirdēts ka tai var būt krāsas, proti balta vai melna, tad iznāk ka tai tā ka vajadzētu eksistēt. Nu jā, bet tas protams ar "smaidiņu".

dzimmijs13
pirms 6 gadiem
kuģis - protams. Taču viena nelaime, kad cilvēki sāk atkāpties no loģiskās analīzes pamatprincipiem, iedomājoties ka "ieslēdz pārlaicīgo intuīciju", "es tā jūtu", tā iebrauc tādā muklājā ka... labāk palikt pie analīzes. Tas ir pārbaudīts instruments.

dzimmijs13
pirms 6 gadiem
Bilderta kungs - un kur loģiskās analīzes ceļā var atrast tādu nemainīgu, pašeksistējošu elementu "dvēsele", vai "atmanu"?
Bet principā, par "antidepresantu lomas" pieaugšanu sabiedrībā - vai "vainīgā" meklēšanā mēs šobrīd pārāk neaizraujamies ar irt kā "acīmredzamāko", šobrīd par to kalpo tīmekļa vietnes, aplikācijas, u.t.t., pirms gadiem trīsdesmit par "vainīgiem" tika nosaukti TV programmas, "sliktās kinofilmas", u.t.t Piebilstot, ka agrāk antidepresantus nelietoja. Bet varbūt "pie vainas" ir tieši ērtais un nodrošinātais dzīvesveids, agrāk vienkārši bija jācīnās par eksistenci.... nebija laika depresēt? Un, šodienas bezjēdzīgie, pilnīgi nevajadzīgie "papīra darbi" arī nav nekas vairāk kā "eksistenciālās cīņas" ilūzija, lai nevajadzētu palikt "pašam ar sevi"?
Programmatūras principā ir tikai "bronzas nazis nomaina vara nazi".
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!