Gunta Klivere
pirms 2 gadiem
Viena piebilde: vai mēs vienmēr apzināmies to, cik daudzi lēmumi ekonomikā un politikā, starptautiskajās attiecībās, tiek pieņemti mačisma ietekmē? Viss tas, kas notiek starp Trampu un Putinu, Trampa tirdzniecības karš ar Ķīnu, prakstiski visi būtiskie notikumi- tas nav ne par politiku ne ekonmiku. Visa ņemšanās ir par to, kurš kuru "paņems priekšā". Iet bojā cilvēki, tiek iznīcinātas vērtības, bremzēta attīstība, lai kāds varētu uz brīdi patēlot "lielo pērtiķi". Un no šiem/šādiem cilvēkiem mēs vēl klausāmies par to, ka "sievietēm pietrūkst loģikas".

Kangarooo ⚡️卐
pirms 2 gadiem
Sitos visus jokus jau sen atspekoja. Kapec sievietem laut rakstit, ja nezin temu. Kartejais #Curihisms - runat pa tukso jau sen zaudetu debati. Vnk nevelas pienmt patiesibu tapec pat neinteresejas par to, laikam tapec ari atgremo propagandu un nevis to atspekojosos argumentus.

Kangarooo ⚡️卐
pirms 2 gadiem
Nu ja zinat par to vienu kura uzbruka Viesturam Rudzitim pat nezinot temu.. lol njaa :/

dzimmijs13
pirms 2 gadiem
"Homoseksuālie cilvēki vēstures gaitā vienmēr tika dzīti un noliegti, apklusināti, sēdināti cietumos un nogalināti." - Tā nu gan nav patiesība. Atcerēsimies, kaut vai tēbiešu "Svēto pulku", kad tieši homoseksuāli orientēti kareivji pamatoti godāti kā nācijas, Tēbu pilsētas glābēji no spartiešiem (starp citu, arī spartieši nekautrējoties piekopa homoseksuālus sakarus).
Teikto var attiecināt vien uz judeokristīgo un muhamedānisma civilizāciju vēsturi.

pirms 2 gadiem
jums Latvijā neizdosies! Sorosa liberasteļi šaj pus Baltijas jūrai nav velkamoti.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!