Clara Smith
pirms 1 gada
Contact Dr Ozigidon if you have been trying to conceive, I never thought I'd be writing this message but after 5 years of infertility and nearly lost my marriage due to not being able to have a child after suffering from PCOS and my TUBES ARE TIED, and severe endometriosis and scanning, I was told that IVF was the only option. This was something we could not afford and had almost given up hope of becoming a parent. A friend of mine recommended Dr Ozigidon to me and persuaded me to contact him, I finally contacted him and he made a spiritual breakthrough to get me pregnant with his powerful spell, within 2 weeks I was pregnant (naturally!!!) and my tube was untied as instructed by this powerful sorcerer. Now! I gave birth to healthy twins in February. I am writing this testimony for those women who are facing the same challenges or even more, depressed with no light at the end of the tunnel. Give Dr Ozigidon a try to help you solve your problem, and hopefully you'll have the same success that I have had. His email address ([email protected]) . Call or Whats-App him +2349054750112. I wish you all happiness in your marriages.

Skaisle Jatalniece
pirms 1 gada
Mana laba paziņa audzina 5 gadus vecu dēlu. Kādu dienu, patiesībā vakaru, bērns saka- mammu,es rīt gribu vilkt kleitu. Kā kleitu? Tādu kā meitenēm? Jā,tādu,kā meitenēm. Kāpēc? Skolotāja teica,ka arī zēni var valkāt kleitas. Ka īstenībā zēni nav zēni un meitenes nav meitenes.
Mamma izdarīja to,ko uzskatīja par pareizāko- nomainīja bērnudārzu.
Bet tas neko neatrisina.

Lasu,ka arī Latvijā arvien vairāk bērnu domā,jūt nepieciešamību mainīt dzimumu.

Savukārt es domāju,cik lielā mērā tie ir dabiski procesi sabiedrībā un cik lielā mērā farmācijas un medicīnas biznesa haizivju inspirēti un iedzimtā grēka ķerto čekistu=liberastu īstenoti.

Naktī man bija sapnis ,kurā biju skolniece. Skolotāja stāsta,bērni- uguns nav uguns, gaisma nav gaisma un cilvēks nav cilvēks. Bet kas tad ir es jautāju. Un tai brīdī skolotāja pārvērtās par briesmoni,kas rij bērnus un es pamodos. Varbūt pat kliedzu,jo bija briesmīgi
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!