Laima Steika
pirms 3 nedēļām
Domāju par šo tēmu. Kristiešiem salīdzinoši viegli “pārdzīvot” un izdzīvot Ziemassvētkus. Nekristiešiem - es iedomājos - šobrīd esot Nujorkā krietni sasnidzis. Gan jau var atrast kādu live stream’u no izrotātas Nujorkas ielas, vīna glāze un kas gards klāt=jauks vakars. Ja interesē, arī baznīcas piedāvā live translācijas, piem., Sv.Magdalēnas baznīca Youtūbā. Turamies, arī svētkos mēdz iet visādi...

Gary M. Ford
pirms 4 nedēļām
Sezonas komplimenti !! Piesakies aizdevumam vietnē Spotlight Global Services ar procentu likmi 3%

* Vai jūs meklējat finansējumu sava biznesa dibināšanai?
* Vai jūs meklējat aizdevumus lielu projektu īstenošanai?
* Vai jums ir nepieciešams aizdevums mazāk nekā 24 stundu laikā?
* Vai jums ir nepieciešams ātrs aizdevums dažādiem mērķiem?
* Vai ekonomikas grūtības jūs ietekmē?
* vai banka vai cita finanšu iestāde jums ir atteikusi aizdevumu?

Ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, mana firma var jums palīdzēt. Mēs piedāvājam labākos aizdevumu pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam lielisku iespēju iegūt izdevīgu finansējumu ar personīgo aizdevumu līdz 5 miljoniem eiro un biznesa aizdevumu līdz 15 miljoniem eiro. Līguma noteikumi ir skaidri un organizēti abās pusēs. Ikmēneša maksājumus un atmaksas periodus var pielāgot jūsu finansiālajām iespējām. Ņemot vērā individuālo pieeju individuālajām vajadzībām, gandrīz visi pretendenti var saņemt aizdevumu.

Ieinteresētajām personām vai uzņēmumiem jāraksta mums pa:
E-pasts: [email protected] |
WhatsApp: +4915758108767

Jūs varat viegli pārbaudīt mūs mūsu vietnē, izmantojot: || https://spotlightglobalfin.wixsite.com/financial ||

Mēs esam kaislīgi, lai finanšu iekļaušana būtu svarīga. Mūsu aizdevumi un ieguldījumu produkti ir paredzēti, lai piedāvātu jums ērtības un vērtību.

Izmantojot Spotlight Global Financial Services, jūs varat atvadīties no visas savas finanšu krīzes un grūtības, jo mēs esam sertificēti, uzticami, uzticami, efektīvi, ātri un dinamiski.

Silti sveicieni
Klaudija Kleina

Elizabete Lukšo-Ražinska
pirms 4 nedēļām
Vēl var ātri pievērsties reliģijai un doties uz kādu dievkalpojumu. Sanita, varbūt tā ir Ivara Dzērves domātā Ziemassvētku “patiesā būtība”? Vēl var arī reiģijai nepievērsties, bet uz dievkalpojumu doties tīri antropoloģiskos nolūkos. Protams, ar sejas masku.

Ivars Dzerve
pirms 4 nedēļām
Tā jau ir, ja esam tik “progresīvi”, “racionāli” un “skaidri domājoši”, ka ieņirdzam par Ziemassvētku patieso būtību, tad nākas izdomāt visādus palīglīdzekļus, lai nesajuktu prātā no tukšuma sevī...

Sanita Grīna
pirms 4 nedēļām
Tīri tā intereses pēc - kas ir Ziemassvētku "patiesā būtība"? Un ja cilvēkam nav iespējams sasniegt šo "patieso būtību", vai tiešām radīt pašam savu rituālu šiem svētkiem ir ļaunāk, nekā sajukt prātā?

Ārijs Kauliņš
pirms 4 nedēļām
Ziemassvētku "patiesā būtība" svārstās rezonansē ar augstākās laicīgās (zinātniskās un nezinātniskās) ideoloģijas svārstībām, ko paši esam akceptējuši vai tā tikusi mums uzspiesta. Viena izpratne par Ziemassvētku "patieso būtību" ir Latvijas I brīvvalsts ģimenēs augušiem, cits priekšstats latviešu emigrācijā augušiem, vēl cits priekšstats Staļina laikos LPSR augušiem un pavisam cits - milleniāļiem. Runa jau ir par atbalsta punktu. Atbalsta punkts ir pats atbalsta punkta meklēšanas process, kas ilgst visas dzīves garumā un nebeidzas nekad. Musu vecāki un vecvecāki to meklēja, mēs meklējam, mūsu bērni un mazbērni meklēs. Ticībā, Svētajos rakstos, filosofijā, fizikā, matemātikā u.tml.

Sanita Grīna
pirms 4 nedēļām
Šim es pilnībā piekrītu. Un domāju, ka slejā aprakstītā personīgo rituālu radīšana Ziemassvētkiem, ir tieši šādi meklējumi, kas ir brīnišķīgi.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!