Skaisle Jatalniece
pirms 4 gadiem
Šorīt atkal uz soliņa parkā sēdēja jauni vīrieši un dzēra. Pašnāvību var izdarīt pakaroties, bet var izdarīt arī nodzeroties vai pārēdoties.
Vakardien par to dzirdeju retv - kā Latvija ir līderos pašnāvību skaita ziņā, jo cilvēkiem ir ļoti grūti izturēt to, kas notiek valstī.

Tikko uzzinājām, ka Rīgas Satiksme mūs - nodokļu maksātājus ir apkrāpusi, apzagusi, bet jau nākošajā brīdī redzam, ka par to ne tikai neviens netiek sodīts, bet gluži otrādi - paaugstināti amatos - deputāti Briselē, locekļi Brīvostā, jauni miljoni konsultantiem un konsultantu konsultantiem.
Prezidents noalgojis par 4 000 eur mēnesī padomnieci tiesu jautājumos, bet tā arī par šādu summu apmaksāti padomnieki nav spējuši sabiedrībai paskaidrot , kā tad tā - kāpēc tagad visai valstij jāapmaksā korumpanti un krāpnieki.
Kāpēc OIK nevis tiks likvidēts, bet tiks maksāts citādi, negodīgā sistēma tiks saglabāta.
Kāpēc par Stokholmas Armijas muzeju cilvēki saka, ka uz turieni var braukt un labi redzēt, kāds apbruņojums ir Latvijas NBS?
Tāds ļoti spilgts notikusm bija, kad divi jauni vīrieši KULDĪGĀ apsēdās pie galda un dzēra un tik ilgi dzēra, kamēr abi nokrita beigti. Arī tādas ir pašnāvības.

Ir jābūt ciniskam kretīnam, lai ignorētu to nesainīgo un galvenais, divkosīgo sabiedrību , kurā ir jādzīvo. Ja to māki savienot ar savu sirdsazpiņu - tad ir ok. Ja nē - tad depresiju slimnieku un pašnāvnieku skaits turpina pieaugt un varas elite turpina rakt šai virzienā.

Imants Jaudzems
pirms 4 gadiem
Šim komentāram nebija jābūt TVNETā ?

Skaisle Jatalniece
pirms 4 gadiem
varējāt jau rakstīt, ka šim komentāram nevajadzēja būt vispār, tas būtu godīgāk un drosmīgāk no jums
ka tiem, kuri visur lien ar tām sociālajām problēmām, vajadzētu aizliegt grozīties pa šo smalko vietu
kā vel daudz ko citu ailziegt - jā - to varējāt tā uzrakstīt, kaut gan es to tapat saprotu - tas pats kuks jau cik reizes mēli parādījis un ar kāju iespēris
bet nu es no laukiem, man deguns ar taukiem

Andis Kalviskis
pirms 4 gadiem
Un nāve, kā atpestīšana no ciešanām

Sunflower W
pirms 4 gadiem
Var vilkt paralēles arī ar narkozi pirms operācijas - visi baidās, taču neviens tā īsti nepiefiksē to momentu, kad ieslīgst narkozē un kad no tās tiek vaļā. Tas ir tāpat kā ieslēgt un izslēgt gaismu.

Skaisle Jatalniece
pirms 4 gadiem
nezinu, man ir citāda pieredze un attieksme
Nāve ir kā grūtniecība un dzmedības. Ja reiz tas ir noticis, tad zini, ka būs jādzemdē, vienādīgi vai otrādīgi, bet no tāizvairīties nebūs iespējams.

Sunflower W
pirms 4 gadiem
Nu un kas tad tur citāds. Nāve var būt arī pēkšņa, vienā acumirklī.

Skaisle Jatalniece
pirms 4 gadiem
Nu nezinu gan. Ja tu nevari par to padomāt - tad neskaitās.
Bet labi. Biju uz KURBADU un man ļoti ļoti patika.
Nobrīnījos, ka tik velu bija arī vecāki arī ar pavisam maziem bērniņiem un kratīja viņus kā kartupeļu maisiņus . Es to neļatu, tas nav pareizi. Bērnu tiesības netiek aizstāvētas .
Bērni tiek traumēti un tad ir kā ir - visi nākam no bērnības. Kas to zin, kāda es būtu, ja mani vecāki mani metālkoncertos purinātu un kratītu

Sunflower W
pirms 4 gadiem
Zini, es šai sakarā vairāk aizdomājos par vientuļiem cilvēkiem, kas pēkšņi saslimst un nav pat kam palūgt aiziet pēc zālēm vai atvērt durvis ārstam

Patricija
pirms 4 gadiem
pēkšņa nāve mirējam ir dāvana. palicējiem ne. jauki būtu aizmigt kā narkozē. diemžēl, ļoti daudz dzīvju beidzas ar ilgstošām ciešanām pirms nāves.

Sunflower W
pirms 4 gadiem
Ir vesela teorija jeb mācība par to, kāpēc kāds aiziet viegli, bet kāds mokoši, taču es neattīstīšu šo tēmu, jo tā ir diezgan sensitīva.

Patricija
pirms 4 gadiem
cik labi, ka vismaz kāds zina, kā ir un kā būs. paldies mācībām un teorijām. un paldies, ka neattīstīsi tēmu. kāda tam nozīme, tāpat visi nomirsim.

Sunflower W
pirms 4 gadiem
Ir vērts palasīt garīgo literatūru, ja pēkšņi rodas interese :)

Patricija
pirms 4 gadiem
vienmēr esmu domājusi, ka man nav bail no fakta, ka manis vairs nebūs. tāpat kā nav bail par laiku, kad vēl nebija. bail ir no pārejas procesa - no miršanas. nevis nāves bailes, bet miršanas bailes.

Elizabete Lukšo-Ražinska
pirms 4 gadiem
aha. man ir, piemēram, bail no nobīšanās brīža, nevis no kaut kā konkrēta, kas mani būs nobiedējis. kad tu ej pa tumšu istabu un zini, ka tūlīt izleks kāds draugs un tevi nobiedēs - tu zini, ka tas nav nekas bīstams, ka tas nebūs ne maniaks, ne spoks, bet tāpat tas ir nepatīkami un bailīgi.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!