Linda Rubena
pirms 4 gadiem
Filma atklāja veselu devu vēstures, kas palika “aiz kadra”, jo tikai pēc tam savilku kopā reālos notikumus ar filmu. Tagad labprāt noskatītos vēlreiz. Jau ar citām zināšanām un izjūtu. Paldies par rakstu - pilnībā sakrīt ar manām sajūtām - bija iespēja filmu tvert kā mākslas darbu, nevis kārtējo grāvēju, kurus reklamē pirms filmas. ...bet tos laikam nemaz neietu skatīties. ... un tas Mensons mira tikai 2017.gadā...

Rūdolfs
pirms 4 gadiem
Bijām uz filmu kopā ar sirdsdāmu. Man patika, bet viņai tās bija 2h40m garlaicības. Ar Tarantino filmām ir tā, ka tās ierasti ir lieliski strādājušas divos līmeņos - acīmredzamajā un meta līmenī. Sak, cilvēks Līgavas asins baletu spēj novērtēt arī nezinot, ka viņa valkā Brūsa Lī treniņtērpu, jo tas ir dinamisks un stilīgs action. "Reiz Holivudā" problēma ir tajā, ka šī filma pilnīgi nestrādā, ja skatītājs nezina Holivudas vēsturi, nefappo par spagetti vesterniem un nav bijis LA.

Sunflower W
pirms 4 gadiem
Paldies, kaut kā gaiši un labi uzrakstīts
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!