Niklass Pašburgs. Publicitātes foto
 
Aktualitātes
05.07.2021

Jūlija beigās Rīgā notiks jauns pilsētas festivāls "Var! Būt!"

Komentē
0

30. un 31. jūlijā Rīgā, kultūrtelpā "Hanzas perons" un "Vasaras perona" terasē, norisināsies jauns pilsētas festivāls bez distances "Var! Būt!", kurā piedalīsies vairāk nekā 20 mūziķu apvienības no ārvalstīm un Latvijas.

Starp jau izsludinātajiem māksliniekiem ir igauņu indīroka grupa "Ewert and The Two Dragons", vācu minimālisma pianists Niklasu Pašburgu (Niklas Paschburg), poproka grupa "Carnival Youth", džezfanka grupa "Very Cool People", hiphopa mākslinieks Ozolu un elektroniskās mūzikas māksliniece Sign Libra.

Festivālā darbosies trīs skatuves, uz kurām uzstāsies gan mūziķi, gan dīdžeji. Uz "Vasaras perona" skatuves muzicēs publikai jau labi zināmi mākslinieki, bet "Hanzas perona" iekštelpu skatuves tiks atvēlētas izzinošākai un intīmākai muzikālajai gaisotnei, kā arī dīdžeju setiem, kas turpināsies līdz pat trijiem naktī.

""Var! Būt!" ideja ir atdzīvināt krietni panīkušo Rīgas mūsdienu kultūras dzīvi un piedāvāt  kvalitatīvas popmūzikas, roka, hiphopa, elektronikas un vēl citu žanru mūzikas cienītājiem izbaudīt īstenu vasaras festivāla sajūtu jau šogad," stāsta festivāla rīkotāji.

Drīzumā tiks izsludināta festivāla pilnā programma.

Abās dienās ieeja no pulksten 16.00. Festivālu varēs apmeklēt tikai Covid-19 sertifikātu saņēmušie. Biļetes uz festivālu no nopērkamas "Bilesuserviss.lv".

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!