Aktualitātes
04.03.2021

JRT daudzsēriju filma "Aģentūra" tagad skatāma arī krievu un angļu valodā

Komentē
0
Saglabā

2020. gada 27. novembrī pirmizrādi piedzīvoja Jaunā Rīgas teātra (JRT) veidotā daudzsēriju mākslas filma "Aģentūra", kuru, kā lēš teātris, kopš tā laika noskatījušies vismaz 20 000 skatītāju. Tagad filmu iespējams novērtēt arī krievu un angļu valodā.

"Aģentūra" apvieno psiholoģisku trilleri ar detektīvu, un tās notikumi risinās Rīgā un Latvijā 2020. gada vasarā. Seriāla režisors ir Alvis Hermanis. "Tas ir stāsts par pasauli, kas jau atkal pēkšņi mainās, un par aizkustinošo ticību, ka ar visu uz šīs pasaules ir iespējams manipulēt. Sižeta centrā ir reklāmas aģentūra – klasisks birojs, kur profesionalitāte saduras ar apnikumu, romantiku un eksistenciālu apjukumu," raksta filmas veidotāji.

"Sižeta katalizators ir kāds noslēpumains gadījums, kas padara neskaidru visu, kas līdz šim ir bijis stabils un perspektīvs. Detektīvintriga izvēršas tuvplānu trillerī, kur nevainīgo laikam tomēr nav."

Filmas scenārija autori ir Alvis Hermanis, Jānis Joņevs un filmas aktieri. Operators-inscenētājs ir Mārtiņš Grauds, bet lomās redzami visi JRT aktieri un Latvijas Kultūras akadēmijas JRT studijas 3. kursa studenti.

Pēc skatītāju lūguma no marta filmai ir iespējams izvēlēties titrus angļu valodā vai krievu valodā, vai skatīties filmu dublētu krievu valodā. Tekstu krievu valodā tulkoja un ierunāja krievu dzejnieks, žurnālists un tulkotājs Sergejs Timofejevs.

Kā līdz šim daudzsēriju mākslas filmu iespējams iegādāties šeit un skatīties 50 dienas savā profilā no jebkuras vietas pasaulē latviešu valodā, ar titriem angļu valodā, krievu valodā vai dublētu krievu valodā.

 

 

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!