Aktualitātes
15.12.2022

Jaunieši aicināti "adoptēt deputātu"

Komentē
1

Jauniešu organizācija "Global Shapers Rīga" ir radījusi projektu "Adoptē deputātu" ar mērķi jauniešiem interesantā un iesaistošā formātā skaidrot Saeimā notiekošos procesus un iedrošināt jauniešus kļūt par pilsoniskajiem aktīvistiem.

Projekta mājaslapā pieejams saraksts ar visiem 14. Saeimā ievēlētajiem deputātiem. No šī saraksta jaunieši var izvēlēties deputātu, ko projekta ietvaros uzraudzīt, piesakoties deputāta "adoptēšanai". Pēc reģistrēšanās jaunieši savā e-pastā saņems komunikācijas vadlīnijas un padomus par to, kā efektīvi un jēgpilni sazināties ar izvēlēto Saeimas deputātu. Lai nodrošinātu regulāru komunikāciju, pietiekamu informētību un arī iesaistīto pušu motivāciju, reizi mēnesī e-pastā jaunieši saņems īsu apkopojumu par to, kas konkrētajā laika periodā noticis Saeimā.

Jau šobrīd projekts ir guvis gan individuālu deputātu, gan arī  Saeimā iekļuvušo partiju atbalstu, deputātiem izrādot gatavību sadarboties.

Projekta īstenotāja ir "Global Shapers", Pasaules Ekonomikas foruma (WEF) aizsākta iniciatīva ar mērķi veicināt jauniešu vecumā no 20 līdz 29 gadiem iesaisti sociāli ekonomiskajos procesos, veidojot un uzlabojot vidi, kurā tie dzīvo. "Global  Shapers"  ir  pārstāvēta  163  valstīs,  apvienojot  vairāk  nekā  7000 jauniešu visā pasaulē. Kopš Latvijas filiāles dibināšanas 2018. gadā organizācijas aktīvisti ir īstenojuši vairākus sociālus projektus, tostarp finanšu pratības projektu "FinLit", mentālās veselības projektu "Pieseko Sev" u.c.

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
1

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!