Češīras Kaķe
pirms 5 gadiem
Cik svarīgi būt nopietnam!
Man pēc raksta izlasīšanas spontāni sagribējās noskatīties kādu "Potera" sēriju vai varbūt pat vairākas un saldēdienam uzkost "Toru" un "Atriebējus". Kazi, vampīrfilma arī noderētu! Ak, jūtos iedvesmota!

dzimmijs13
pirms 5 gadiem
Cilvēki vienkārši meklē "aizmiršanos" no ikdienas stresa. Ja ar "pieaugušo literatūru" saprot kādas aktuālas psiholoģiskās, vai sociālās problēmas "māksliniecisku iztirzāšanu" - tad kāda atslēgšanās no ikdienas rūpēm?
Starp citu, interesants arī "pretējais" process, vai tad Stīvensons un Kupers savas grāmatas rakstīja pusaudžiem? Un - paņemsim piemēram 18 gs. Santiljanas Žila Blasa piedzīvojumus, tik vienkāršotā veidā - dēkas, dēkas, un vēlreiz dēkas.... Vai tad nevelk uz izklaides "pusaudžu literatūru"? Bet 18 pusaudži točna nebija rakstnieka mērķauditorija! Un tas pats mans bērnības labākais draugs, Bēdīgā Izskata Bruņinieks, nu nerakstīja Servantess trešās klases puišelim! Bet tie brīnišķīgie bērnības tēli, krāšņā Spānijas vide....

anrilafosel
pirms 5 gadiem
Man liekas, nepieaugt (varbūt) drīkst bērnu dzejas autori.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!