Clara Smith
pirms 1 mēneša
Rena Rena
pirms 5 mēnešiem
Skaisle Jatalniece
pirms 8 mēnešiem
Jūs te sludiniet,siekalām šļakstoties, cik svarīga ir brīvība, izvēles brīvība utt.
Bet man gan jūs ar knipi pa pieri un pamācījāt paklusēt,tik daudz nerakstīt komentārus un vispār darīt kaut ko vērtīgu. Nu klau? Citi , t.i. - es lai aizveors,jo Agra atvērsies un izbļaustīsies?
Un otra lieta- es esmu par brīvību veikt abortu, bet - jautājums - vai ir normāli,ka 21.gs. vēl jāveic aborts?
It kā cilvēce progresē,bet arvien biežāk rodas iedpaids,ka pa spirāli laižamies uz leju.
Izsargāties var sieviete,var vīrietis; farmācijas industrija taču nevis iet uz priekšu,bet auļo. Ir varianti. Kāpēc cilvēkiem neuzņemties atbildību un izsargāties no grūtniecības,nevis to pārtraukt ,ik tā būtu nieka lieta nogalināt embriju?
Ko teica katoļi nezinu, man viņi ir tādi pat liekuļi kā satoristi sorosisti- iztaisās par smalkajiem,bet rupjāki par zirga deķi ir.
Un vēl. Man nepatīk,ka te Latvijā sēžot visi , nē daži, ir baigi gudrie pamācīt,kā amerikāņiem jādzīvo. Nu kas tā par modi. Paši izlems un paši zinās kas ir kas.
Nu izkliedza pa pasauli me too, blm un tālāk? Kur rezultāti ? Kur reformas,idejas kad veco noārdīs,ko liks vietā? Tik kliegt un skriet kaut kur. Ja pašus ierobežo,tad kliedz,ja citi jāierobežo,tad baigi gudrās iztaisās
Nu nav tas pareizi
Kristine Briska
pirms 8 mēnešiem
Skaisle Jatalniece
pirms 8 mēnešiem
Un vēl uz RL vāka - aizmugures ,ir labs citāts par naidu. Labs tādā nozīmē,ka es domāju vai tam piekrist vai nē.
PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI
Elizabete Lukšo-Ražinska
0Robežpunkts
Mēs te esam tikai ar vienu mērķi – sagaidīt un atbalstīt ukraiņus, kas caur šo robežpunktu iebrauc Latvijā. Ja nebūtu šī mērķa, tad te nebūtu mūsu, nebūtu telts, nebūtu čaiņiku un ūdens bačoku un līdz ar to arī siltas tējas un kafijas, nebūtu zupas un cepumu, un nebūtu pat zaļo tualešu būdiņu.

Andris Hiršs
0Pirmais latviešu filozofs intelektuālās vēstures "baltajā troksnī"
Ja kādreiz tiktu uzrakstīta latviešu (nevis Latvijas) filozofijas vēsture, tad viena no pirmajām nodaļām ietvertu Jēkaba Oša filozofiskās sistēmas izklāstu. Taču šāds sākuma punkts lasītājam, kuram nav priekšzināšanu par 19. gadsimta filozofiju, varētu kļūt par nopietnu izaicinājumu.

Juka Lājarinne
0Sirgstošā miesā sirgstošs gars
Esam ieraduši domāt par sevi, citiem cilvēkiem un citiem dzīvniekiem kā indivīdiem: viens gars vienā miesā, vesels vai slims – viens organisms. Šādu domāšanas veidu vajadzētu apšaubīt. Ķermeni apdzīvo un tā funkciju regulēšanā piedalās ne tikai tā nominālais īpašnieks, bet arī daudzi citi organismi.

Artis Svece
0M3gana iet uz skolu
Kamēr mēs baidījāmies no robotiem, kuri pārkāps Azimova trīs likumus, mākslīgais intelekts iemācījās rakstīt esejas. Diemžēl mēs varbūt zinām, ko darīt, ja robots mums uzbrūk ar dzelzs gabalu, bet neesam gatavi situācijai, kad tas uzraksta eseju vidusskolēna līmenī.

Mihailo Minakovs
0Rekviēms postpadomju periodam
Padomju Savienības sabrukums aptuveni trīs desmitgades ietekmēja to, kā attīstās nācijas Eiropas austrumos un Ziemeļeirāzijā. Krievijas iebrukums Ukrainā ir parādījis, ka postpadomju impulss vairs nedefinē to, kā nācijas dzīvo šajā pasaules daļā. Te sāk veidoties jauni laikmeti un reģioni.

Sabiedrība
17.05.2022
5
Izvēles brīvības sindroms