Skaisle Jatalniece
pirms 1 mēneša
Nu Agra,kā krievi smuki saka - vot i prijehaļi. Par jums ir tas teiciens.
Jūs te sludiniet,siekalām šļakstoties, cik svarīga ir brīvība, izvēles brīvība utt.
Bet man gan jūs ar knipi pa pieri un pamācījāt paklusēt,tik daudz nerakstīt komentārus un vispār darīt kaut ko vērtīgu. Nu klau? Citi , t.i. - es lai aizveors,jo Agra atvērsies un izbļaustīsies?

Un otra lieta- es esmu par brīvību veikt abortu, bet - jautājums - vai ir normāli,ka 21.gs. vēl jāveic aborts?

It kā cilvēce progresē,bet arvien biežāk rodas iedpaids,ka pa spirāli laižamies uz leju.
Izsargāties var sieviete,var vīrietis; farmācijas industrija taču nevis iet uz priekšu,bet auļo. Ir varianti. Kāpēc cilvēkiem neuzņemties atbildību un izsargāties no grūtniecības,nevis to pārtraukt ,ik tā būtu nieka lieta nogalināt embriju?

Ko teica katoļi nezinu, man viņi ir tādi pat liekuļi kā satoristi sorosisti- iztaisās par smalkajiem,bet rupjāki par zirga deķi ir.

Un vēl. Man nepatīk,ka te Latvijā sēžot visi , nē daži, ir baigi gudrie pamācīt,kā amerikāņiem jādzīvo. Nu kas tā par modi. Paši izlems un paši zinās kas ir kas.

Nu izkliedza pa pasauli me too, blm un tālāk? Kur rezultāti ? Kur reformas,idejas kad veco noārdīs,ko liks vietā? Tik kliegt un skriet kaut kur. Ja pašus ierobežo,tad kliedz,ja citi jāierobežo,tad baigi gudrās iztaisās

Nu nav tas pareizi

Kristine Briska
pirms 1 mēneša
Ja jau 21 gs. aborts nav vajadzīgs, tad apskaidrojiet karavīrus un ģenerāļus, ka lai pirms iešanas karot un izvarot sievietes, lai paņem līdzi kondomus. Protams, pirms tam jaapmāca tos pareizi izmantot. Un visas pasaules pusaudzes, kam sākušās mēnešreizes lai saliek spirāles, gadījumā gadās tikt izvarotai. Vēl labāk, visām mazām meitenītēm jau no mazotnes uzvilkt tikumības jostu lai kāds perverts netiek klāt.

Skaisle Jatalniece
pirms 1 mēneša
Kristīnes kundze,nu nejaucieties. Karš ir cita lieta. Es ne par to. Tikko lasu RL, ka Āfrikā jaunie karavīri dzer ienaidnieka asinis,lai nav žēl nogalināt. Gan jau,ka murgošu jo nāk miegs un gribēšu pagulēt. Bet tas nemaz ar nav tik vienkārši vairs

Un vēl uz RL vāka - aizmugures ,ir labs citāts par naidu. Labs tādā nozīmē,ka es domāju vai tam piekrist vai nē.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!