Attēls: Lita Millere
 
Aktualitātes
31.05.2023

Izsludina pieteikšanos dalībai Bērnu un jauniešu teātra institūtā

Komentē
1

Valmieras vasaras teātra festivāls aicina pieteikties dalībai Bērnu un jauniešu teātra institūtā festivāla laikā notiks nedēļu ilga, intensīva apmācību programma par bērnu un jauniešu tiesībām, vecuma posmu raksturīgākajām iezīmēm, kā arī par skatuves mākslu tieši šai auditorijai. Pieteikties aicināti jaunie profesionāļi vai studējošie dažādās teātra nozarēs, bet gaidīti arī literatūras, izglītības, kultūras un citu nozaru pārstāvji, kas strādā ar bērniem un jauniešiem. 

Festivāla nedēļā no 31. jūlija līdz 6. augustam notiks teorētiskas un praktiskas mācības par bērnu un jauniešu skatuves mākslas specifiku, auditorijas uztveri un uzvedību dažādos vecumposmos. Dalībniekiem būs iespēja dalīties pieredzē un kopīgi analizēt gan dažādas grāmatas, gan izrādes, kā arī strādāt pie savas izrādes vai cita radoša darba idejas. 

Institūta programma tiek veidota, balstoties uz ieteikumiem, ko sniedz profesionāļi, kas ikdienā strādā ar bērnu un jauniešu auditoriju, kā arī izmantojot viņu praktisko pieredzi un metodes pielietojumu dzīvē. Vienam no jaunajiem māksliniekiem pēc mācību beigām tiks dota iespēja strādāt un realizēt savu izrādes ieceri nākamā gada festivālā. Festivāla laikā Bērnu un jauniešu teātra institūta programma darbojas nu jau ceturto gadu. 

Šogad Valmieras vasaras teātra festivāls notiks no 4. līdz 6.augustam un būs veltīts pieņemšanas tematikai. Festivālā pirmizrādes piedzīvos līdz šim nebijis jaundarbu skaits astoņas pirmizrādes dažādās vietās Valmieras pilsētvidē bērniem no divu gadu vecuma, sākumskolas bērniem, kā arī pusaudžiem. 

Pieteikšanās forma meistarklasēm būs pieejama līdz 1. jūlijam. 


Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Ko iesakām šodien?
Ko iesakām šodien?
Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
1

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!