Agra Liege
pirms 3 gadiem
Prieks par šo jēgpilno komentāru - gan cancel culture sakarā, gan kontekstā ar pedofīlijas sazvērestības teorijām. Savā Facebook timeline, kur temperatūras mērīšanas nolūkos esmu saglabājusi pāris visai interesantus "viedokļu līderus", šī konkrētā seriāla zākāšanai iedomātas pedofīlijas slavināšanas sakarā bija tieša korelācija ar COVID-19 noliegšanu, anti-vakcinācijas kustību un citiem visai radikāliem un nepamatojamiem uzskatiem. Žēl, ka mūsdienās izplatītais uzmanības deficīta sindroms un sava viedokļa apstiprinājuma teju histēriska meklēšana (un nenovēršamā atrašana) neļauj daudzslāņainu audiovizuālu darbu apsvērt pilnvērtīgi.

Tom Neuland
pirms 3 gadiem
lieta tāda, ka tā filma bija tikai katalizators - daudzi jau sen baidās, ka lēnām tiek normalizēta pedofīlija. nav ne jausmas vai tā ir patiesība, bet atceros, ka viens no argumentiem ir tāds, ka lielākā daļa no mūslaiku ''kreiso liberāļu'' priekšgājējiem (fuko, deridā, delēzs, opaps sartrs, liotārs utt.) septiņdesmitajos parakstīja petīcju par pilnīgu vecuma ierobežojuma atcelšanu. tas patiesībā nav neidomājami, jo redzot cik strauji liberālismā tiek nojaukti visi seksuālie tabū un ierobežojumi nav grūti iztēloties, ka mēs kādā brīdi nonāksim de sada teritorijā. katrā ziņā te latvijā par tādām lietām var pārāk neuztraukties, pirms (pateicoties mūsu iedzimtajam provinciālismasm) amerikas ideoloģiskie importi šeit spēs iesakņoties, pati amerika jau būs kļuvusi par kaut kādu brazīlijas tipa otrās pasaules valsti.

avral avral
pirms 3 gadiem
Šis izklausās pēc turpinājuma nesenajai Satori diskusijai par "cenzūru" mākslā. Problēma ar šāda veida analīzi ir tāda, ka tai ir ārkārtīgi šaurs tvērums: visas debates tūlītēji tiek reducētas līdz pārmetumiem "cenzēšanā", līdz sašutumam par tvītiem (!), kas aicinājuši kaut ko "kancelēt". Par ko tieši bija strīds? Kādas nostājas sadūrās un kāpēc? Ar kādiem argumentiem? Tas mums neinteresē, mums interesē tikai "vārda brīvība".
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!