kuģis
pirms 3 gadiem
Kālab ne ciešāku sadarbību ar Sorosa fondu? Dzirdēju, ka vecais valūtas un akciju spekulants un "atvērtās sabiedrības" cīkstonis pārskaitījis 18 miljonus savam fondam. Ar šo atbalstu jūs varētu paveikt vēl vairāk, būt vēl vairāk redakcionāli neatkarīgi, vēl vairāk veicināt "platformas došanu tiem, kuriem ir viedoklis, ļaujot ikvienam iepazīties ar to, kas notiek visplašākajā kultūras laukā", ar fonda gādības palīdzību jūs vēl vairāk varētu novērst kādus aktuālos aizspriedumus, diskriminācijas, apkarot vai atspēkot populismu un naida runu, vēl dinamiskāk iesaistīties cīņā par sociālo taisnīgumu.

Andris Salmins
pirms 3 gadiem
Ir viens variants.Tā kā jūs nerimstoši cīnieties par gejiem un viņiem līdzīgiem tad jums vajadzēja pamēģināt uzrunāt kādu no eiropas geju vadošajiem kantoriem(organizācijām) ar tekstu-mēs jūs reklamējam, jūs mums palīdziet ar naudām! Jo viņi ir ieinteresēti tieši Latvijā palīdzēt, jo pie mums vēl neļauj bērnus adoptēt un precēties. Īsāk sakot iesaku ,lai Šlāpins pamēģina savējiem uzrakstīt un uzrunāt.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!