Foto: Elizabete Džeina Rubene
 
Aktualitātes
19.06.2018

ISSP Skola izsludina pieteikšanos divu gadu programmai "Attīstot fotogrāfijas valodu"

Komentē
1
Saglabā

Līdz 13. jūlijam atvērta pieteikšanās ISSP Skolas kursam "Attīstot fotogrāfijas valodu" – divu gadu garai neformālās izglītības programmai laikmetīgajā fotogrāfijā. Pasniedzēju starpā ir Latvijā un starptautiski pazīstami fotogrāfi un eksperti, tostarp, Iveta Gabaliņa (Vaivode), Ieva Epnere, Andrejs Grants, Arnis Balčus, Solvita Krese, u.c.

ISSP Skola piedāvā kvalitatīvu, praksē balstītu izglītību Latvijas jaunajiem fotogrāfiem un fotogrāfijas interesentiem kopš 2011. gada. Divu gadu programma "Atttīstot fotogrāfijas valodu" paredzēta dalībniekiem ar priekšzināšanām un nodrošina studentiem atvērtu, radošu un kritisku vidi, kurā attīstīt savu vizuālo valodu un individuālo pieeju fotogrāfijā. Strādājot pie dažādiem autorprojektiem Latvijas un ārvalstu speciālistu vadībā, studenti paplašina izpratni par fotogrāfiju kā mūsdienu mākslas mediju.

Skolā pasniedz vairāki Latvijā un starptautiski atpazīstami fotogrāfi – Iveta Gabaliņa (Vaivode), Ieva Epnere, Andrejs Grants, Arnis Balčus, Vika Eksta, kā arī kuratores Solvita Krese un Līga Lindenbauma, mākslas zinātniece Laine Kristberga un citi. Programmas ietvaros regulāri notiek arī vieslekcijas, kurās ar pieredzi dalās dažādu radošo profesiju pārstāvji un eksperti. Nodarbības notiek darba dienu vakaros Rīgas centrā, Berga Bazārā, līdzās šogad atvērtajai ISSP Galerijai. Programmas kopējais ilgums – divi mācību gadi jeb 18 mēneši. Mācību sākums – 2018. gada septembrī.

Vairāk informācijas par programmu un pieteikšanos šeit. Pieteikšanās termiņš: 13. jūlijs

Līdz 22. jūnijam jaunajā Tallinas radošajā kvartālā (Tallinas ielā 6), skatāma arī šā gada ISSP Skolas absolventu izstāde "Tapt pārtapt". Izstādē redzamie jauno fotogrāfu darbi ir pārdomas par pieaugšanu, savu identitāti, seksualitāti un dzīves jēgu, pārkāpjot trauslo un grūti nosakāmo robežu starp jaunību un briedumu. Izstāde atvērta no trešdienas līdz sestdienai, no 13.00 līdz 19.00. Ieeja bezmaksas.

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
1

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!