Kellie Wilson
pirms 4 gadiem
Hello skatītāji

Tas ir Oceanic finansējums, mēs piedāvājam aizdevumus privātpersonām un uzņēmumiem visā pasaulē, mums ir reģistrēta un licencēta aizdevumu sabiedrība. Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai samaksātu rēķinus? Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai uzsāktu uzņēmējdarbību? vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai nopirktu dzīvokli? Mēs piedāvājam visu veidu aizdevumus, ja jūs interesē saņemt jebkāda veida aizdevumu. E-pasts: [email protected] / [email protected] vai whatsApp: +1(267)725-7570

brigita silina
pirms 4 gadiem
Ļoti aktuāls temats. Paldies par skaidru un pietiekami argumentētu problēmas pieteikumu. Ar atsaukšanos uz it kā "zinātniskiem pierādījumiem" var pasniegt jebkuru puspatiesību vai pat patiesības šķitumu par absolūti pierādītu. Manuprāt, cēlonis ir neprasmē vai nespējā skatīt lietas kopsakarā. Zanders prot rakstīt. Īpašs paldies ir par to "Sāls it tā, ka..." Jauki - pat stilistiski izturēta tendence kopt to, kas vērtīgs ir bijis arī valodā, un neskriet pa galvu, pa kaklu līdzi modei. Bet kas, lūdzu, ir haips???

Māris Zanders
pirms 4 gadiem
"haips" - manā interpretācijā pastiprināta interese ar "modes lietas" iezīmēm. Piemēram, kriptovalūtas.

brigita silina
pirms 4 gadiem
Nu re, kā saka, viss rīmējas. :))
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!