Aktualitātes
19.11.2020

Inga Tropa iestudējusi tiešsaistes izrādi bērniem "Misija Zeme"

Komentē
0
Saglabā

Režisores Ingas Tropas izrāde "Misija Zeme", ko varēs piedzīvot platformā "Zoom", ir zinātniska fantāzija bērniem par nākotni. "Izrāde mazos skatītājus aizvedīs aizraujošā ceļojumā laikā un kosmosa dzīlēs, palūkojoties uz planētu Zeme atbildīgi, bet dauzonīgi," raksta izrādes veidotāji.

Izrādes darbība notiek 2118. gadā un tās galvenie varoņi ir Elizabete un Jānis – retie uz planētas Zeme vēl izdzīvojušie cilvēki, kas nolēmuši kosmosa kuģī doties prom uz citu galaktiku un meklēt jaunas mājas. Zeme ir palikusi neapdzīvojama, to skārušas dažādas ekoloģiskas nelaimes, resursi ir izsīkuši un dzīvā daba vairs nevar pastāvēt.

"Izrādē "Misija Zeme" tiek sapludināta zinātne ar fantāzijas pasauli, tā rosina radoši un atbildīgi domāt par vidi, kurā dzīvojam," raksta izrādes veidotāji. "Bērni kopā ar abiem pētniekiem izzinās mūsu planētas rašanās noslēpumus un gatavosies doties kosmosa misijā, bet saskarsies ar magnētiskajām vētrām, skābajiem lietiem, kiberērgļa uzbrukumiem, risinās problēmas ar kosmosa kuģi un citus negaidītus sarežģījumus."

Režisore Inga Tropa par izrādi stāsta: "Zeme ir pastāvējusi miljardiem gadu pirms mums – cilvēkiem. Tā pastāvēs arī bez mums. Izrāde uzburs sci-fi spriedzes pilnu misiju par tālu nākotni, kad cilvēce ir izpostījusi savas mājas un nu jāmeklē jaunas. Bet vai tādas vēl kaut kur kosmosā eksistē? Spraigā piedzīvojumā H2O institūta vecākais inspektors Jānis un biškope un zemes agroloģisko mērījumu pētniece Elizabete mēģinās tikt prom no izpostītās Zemes, bet gala rezultātā atradīs jaunās mājas nevis kosmosa dzīlēs, bet negaidīti tuvu."

Izrādi veido režisore Inga Tropa kopā ar aktieriem Elizabeti Skrastiņu un Jāni Kroni, tehniskos risinājumus un scenogrāfiju radījis Andris Landaus.

Pirmizrāde norisināsies 22. novembrī 17.00 tiešsaistes platformā "Zoom". Biļetes var iegādāties iepriekšpārdošanā "Biļešu paradīze" kasēs un internetā.

 

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!



Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!