kuģis
pirms 4 gadiem
"Pēdējo gadu laikā Latvijā un pasaulē arvien aktuālāki kļūst dažādi sociālā taisnīguma jautājumi – mēs esam piedzīvojoši "olšūnu karus", pirms pāris gadiem Rīgā notika "Eiropraids", esam centušies risināt patvēruma meklētāju jautājumu, bet tieši šobrīd notiek seksuālās varmācības upuru atklāšanās akcija #MeToo jeb #EsArī. Vai tiešām sabiedrība mainās? Vai esam gatavi mainīt savus priekšstatus par taisnīgumu, vienlīdzību, cilvēktiesībām? Vai protam iekļaut sabiedrībā tos, kas dažādu iemeslu dēļ bijuši apspiesti, izstumti, aizmirsti un neievēroti?"

Šķiet, šeit satori salkanumā beidzot ir pārspējuši paši sevi. Laikā, kad SJW pēc pagājušā gada politiskajām revolūcijām rietumos nu jau pamazām kļūst par vēsturi, laikā, kad pašpasludināti liberāļi arvien vairāk pamana, ka pārējie liberāļi, t.i., "sociālā taisnīguma" cīnītāji ir nolaupījuši liberālisma jēdzienu un klasiskos liberāļus nule jau dēvē par labējiem populistiem un rasistiem, kā rezultātā veco liberāļu aprindās arvien vairāk skandē trauksmes zvanus, lai šis cēlais domas un publiskās attieksmes strāvojums tālāk nenonāktu marginālu ekstrēmistu, totalitāristu un visa nīdēju (nihilistu) rokās, satori ar 7-10 gadu novēlošanos ir atklājuši šo "cīņu" par ko pēdējā laikā arvien vairāk ņirdz viss daudz maz domājošais internets. Malači, satori, nu jau līdz ar šo vienu paragrāfu jūs esat iebraukuši tīrās klišejas un pilnīgās nenopienības, nerelevances laukā, līdzīgi, kā savulaik notika ar Šleseru - džeks ar tēlu vēl ir, šur tur iet un uzstājas, it kā enerģiski, bet auditorijā un sarunā neviens tevi vairs neuztver nopietni, tu vari runāt, ko gribi, visiem viss jau tāpat ir skaidrs. Paldies, Šlāpin, par "domas" portāla aizlaišanu uz idejisko grunti un totālā solipsisma iestāšanos, jo zemāk par šo redakcionālo pieteikumu vairs nav kur krist.

kuģis
pirms 4 gadiem
Kas, starp citu, kārtējo reizi leik aizdomāties, ka "antropoloģijai" kā noteiktai disciplīnai ar zinātni un akadēmiskumu vairs sen nav nekāda sakara, tā ir kļuvusi par izkārtni tīrai ideoloģijai un politiski lādētiem, kosmisko taisnīgumu iedibinošiem uzsaukumiem.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!