Sleja
22.02.2021
4

Hong Kong
pirms 2 gadiem
Vai jums ir nepieciešams aizdevums, mēs piedāvājam aizdevumu ar tūlītēju tiešsaistes apstiprinājumu,
* personīgais aizdevums
* uzņēmuma aizdevums,
* automašīnas aizdevums,
*studenta aizņēmums
* Biznesa aizdevums,
utt ..... mēs piešķiram no 1000 līdz 60 000 000 USD. dolāros vai eiro mūsu aizdevumam ir 3% procentu likme, un mēs varam piešķirt aizdevumu jebkurai vietai pasaulē .... ja jūs interesē, sazinieties ar WhatsApp: +256756543536 vai e-pastu: [email protected]

Kristīne Ozoliņa
pirms 2 gadiem
Par vērtībām – ja pieņem, ka sabiedrībā valdošais noskaņojums ir, ka vakcīnas ir zelta vērtē un vairums nepacietīgi gaida savu kārtu, kad pie tās tiks, būtu nepieņemami, ka valdības pārstāvji ietu priekšā rindai. Bet ja sabiedrībā vairums raugās uz vakcīnām ar skepsi un pat bailēm, tad ministru vakcinācijai ir cita jēga, tas ir iedrošinājums un apliecinājums, ka paši ministri ir gatavi darīt to uz ko aicina sabiedrību. Vai mēs zinam, cik īsti liels bija sašutuma vilnis par valdības vakcināciju? Twitterī protams tā bija atombumba. Bet plašākā sabiedrībā?

Kristīne Ozoliņa
pirms 2 gadiem
Grupdomas aprakstā minējāt grupas īpašo saliedētību, kā arī to, ka grupai ir īpaši svarīgi saglabāt tās saliedētību. Man nav radies iespaids, ka valdība būtu saliedēta, vai ka tai tas rūpētu. Tieši otrādi. Tā ļoti labi turas kopā (pagaidām) pateicoties tam, ka nav jau citu variantu un saliedētība nav prioritāte. Izskatās, ka ministriem ir ļoti atšķirīgs redzējums par to, kā būtu jārīkojas, kādi lēmumi jāpieņem. Jūsuprāt uz lemšanu par vakcinācijas prioritātēm, viņi pēkšņi saliedējās? Sekojot sīkajām interesēm, ne ideāliem? Un kāpēc ne tad, kad varēja tikt pie “labās” Pfizer vakcīnas? Bet tas laikam būtu pārāk acīmredzami. Vakcinējoties ar “šaubīgo” Astra Zeneca vakcīnu, viņi (ne) veiksmīgi noslēpa savus patiesos rīcības iemeslus.

Andis Kalviskis
pirms 2 gadiem
Un tagad masveidīgi mēdijos tiek atspoguļots, cik seniori saņem vakcīnas, un cik labi tie jūtas...pahazuha...
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!