Luize Lejasmeiere
pirms 6 gadiem
Interesanti, kādēļ Upīša idejas par vīriešiem tik ļoti vispārinātas? Esmu neskaitāmas reizes lasījusi viņa noveles, un, lielākoties, arī viņa skatījums uz vīrieti, pat ne uz vīrieti, bet cilvēku kā tādu ir ļoti cilvēcīgs. katrs tēls ir atbilstošs videi, kurā tas atrodas un emocionāli bagātu krāsu gammu. Dažreiz pats savos uzskatos apmaldījies, bet cilvēks.

akmens
pirms 6 gadiem
Speciālisti viktimologi vienprāt abgalvo, ja sievietei draud tūlītēja izvarošana, viņai jāpakļaujas jau PIRMĀ REIZĒ. Tāpēc, ka vīrietis nevar izvarot sievieti, ja viņš nav to piekāvis.
Es citu piemēru pateikšu - mana mazmeita ap pusnakti gāja pa Tallinas ielu. Pie viņas pienāca divi laupītāji. Mazmeita viņiem nedeva telefonu un maku. Viņai viens no laupītājiem iesita pa aci. Mazmeita pakļāvas un atdeva prasīto no viņas. Viņa laimīgā kārtā nepalika akla uz labo aci.'Mazmeita atdodod laupītājiem uzreiz bez pretošanās prasīto, būtu cietusi mazāk.. Tas ir šausmīgi, tāpēc SARGĀ SEVI PATI, UN DIEVS ARĪ TEVI SARGĀS. Ja nenosargāji sevi, tev nelaimējās.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!