Lakrica Lakrica
pirms 3 gadiem
Jā, piekritīšu modrim, ir itin labi uzrakstīt, un noskanas notvertas arī kādas Rīgaa nereti mēdz gadities.
ogrinjam ir nesadiegta lietrara karjera un nav lasitaju, haha

Andris Ogriņš
pirms 3 gadiem
Cik pazīst Akselu, noderīgāks par bezvārda fanīšu spingšanu viņam būs pamatoti kritisks vārds. Un es pazūdu, pirms sākusies сам дурак diskusija.

modris matisāns
pirms 3 gadiem
Šis jau ir jauns žanrs! Latviešu modernā mitoloģija.

Kritiķis: Tu esi zaļš un negatavs.
Autors: Nevis zaļš un negatavs, bet pilnīgs sūds. Tik tu nemācies, lūdzu, virsū.
Kritiķis: Labi, nemākšos, tik tu pa degunu nesit.
Autors: Negribu sist nevienam pa degunu.
Kritiķis: Baigi labi, jo man tā jau operācija ieplānota. 

Zemūdens akmeņiem pilns teksts. Paldies.

Imants Jaudzems
pirms 3 gadiem
Andri , pieļauju , ka Akselu pazīstu labāk nekā Tu un tieši šāda , nekam nevajadzīga , nepamatota un subjektīva kritika ir mazākais kas viņam ir nepieciešams lai turpinātu stāstīt savus stāstus . Labāk pazūdi )

Andris Ogriņš
pirms 3 gadiem
Labi, labi, tad lai klausās lakstīgalu dziesmiņas. Es, labu gribēdams, savu nodziedāju. Un, Imant, uzmanīgi lasi komentārus. Biju jau pazudis, un tu mani atkal augšāmcel.

Andris Ogriņš
pirms 3 gadiem
Un nedomāju, ka Akselam tagad vajadzīgs advokāts(-i). Esmu labākās domās par viņu, ticu, ka viņš pats spēj izvērtēt, cik pamatota vai nepamatota bija mana kritika.

Kolapse
pirms 3 gadiem
Es neiesaistījos diskusijā agrāk, jo, pirmkārt, nelasu komentārus zem saviem rakstiem. Pareizāk sakot - cenšos nelasīt arī tad, kad tādi tur uzrodas. Es nelasu arī pašus rakstus un, vēl vairāk, parasti tā īsti neizlasu labojumus, kurus man pirms publicēšanas atsūta Henriks. Jo, un tas ir otrkārt, es labi zinu cenu visiem šiem saviem tekstiņiem. Kurš Tev, Andri, centies tos iesmērēt kā nez kādas raudzes literatūru? Kāds Tevi būs nekrietni piemānījis. Šī ir autora sleja, tāds kā blodziņš. Visi šie teksti ir rakstīti ekspromtā. Ja es tiešām sēdētu un tos pilnā nopietnībā labotu, pirms nodot, tad šīs slejas nebūtu. No visa, kas te zem mana vārda nopublicēts, es pats atstātu vienu vai, labi, divus rakstus, par kuriem man nav kauns un kurus es pat spēju pārlasīt reizēm. Varētu jautāt, kāpēc tad es vispār to daru. Nu, tāpēc, ka pašā rakstīšanas brīdī man ir pareizais fīlings, kad man šķiet, ka tiešām sanāk kaut kas. Bet tas ātri pāriet un parasti, pieliekot punktu, man pat vairs nav dūšas kārtīgi visu pārlasīt. Jo pavisam burtiski fiziski metas nelabi. Nelabi no greiziem teikumiem, falšas patētikas, pliekaniem salīdzinājumiem, nebeidzamās liekvārdības. Tā kā - nu, ja Tu domā, ka tas ir slikti, tad es varu Tev tikai piekrist - nekā laba nav. Es savus raksteļus nelasu un Tev varu ieteikt tikai to pašu. Bet tas jau nav tas, ko gribēji dzirdēt, vai ne? Tu reizēm zvani man trīsreiz dienā, bet šoreiz nolēmi vērsties tā, netieši, lai kaut kādu publisku diskusiju raisītu par Hirša "negatavajiem" tekstiem, literāro pubertāti. Man ir interesanti - kuram un ko tas, Tavupŗāt, varētu mainīt?

Andris Ogriņš
pirms 3 gadiem
Tā reaģēt uz parastu kritiku. Pat ne kritiku, kritisku piezīmi. Tad jau man kā dzejniekam sen vajadzēja pašiznīcināties. Nu, cerams, nesāki raudāt un paldies, ka nesolīji sadot pa purnu (es smejos). Publucējies vien tālāk, faniņu tev netrūks, paredzu, ka to pulks pieaugs ar katru slejiņu.

Andris Ogriņš
pirms 3 gadiem
Tev labāk nezvanīt. Ierakstīsi un kārtējo reizi kaut kur nopublucēsi:) Un neviens neteica, ka tavs teksts ir slikts. Bet arī ekspromtam pagalam nesakārtots. Bet, protams, nafig to visu. Ja tev vienalga, arī man tāpat. Labas literatūras par laimi netrūkst. Pārjūtības laikmets:)

Kolapse
pirms 3 gadiem
Vienīgais labums no visas šīs jezgas varētu būt tas, ka Tu patiešām ņemtu un vairs nezvanītu. Par pārējo es jau visu pateicu - visas tās fanītes, aizvainojumi un kas tur vēl dzīvo ne manā galvā. Tu pateici, ka teksts ir negatavs/ nekvalitatīvs, es piekritu.

Andris Ogriņš
pirms 3 gadiem
Svinīgi solos tev nekad vairs nezvanīt, Aksel! Visu satori.lv lasošo liecinieku klātbūtnē. (Tencinu, sasmīdināji piektdienā, un tas nedēļas pēdējai darbadienai nav maz.)

Kolapse
pirms 3 gadiem
Nedod dies' Tu man vēl kādreiz piezvanīsi. Es uzreiz par to uzrakstīšu četrus stāstus.

Andris Ogriņš
pirms 3 gadiem
Tik pa purnu nesit, labi? Tev jau tagad materiāls foršam stāstiņam. Kā es ar Ogriņu kašķēties gāju.

Kolapse
pirms 3 gadiem
Pliekans materiāls, tādu pat es laikam neizmantošu. Par purniem - nu beidz jau vienreiz. Mums abiem laiks degunus vietā likt, nevis kaut ko mētāt.

Andris Ogriņš
pirms 3 gadiem
Mjā, deguna sieniņu nākamgad plānoju iztaisnot. Nu, ne pats, protams, pie daktera jāiet. Citādi puņķi bieži tek.

modris matisāns
pirms 3 gadiem
Drūmi, ar jaudīgu atmosfēru, un zvērīgi spēcīgi labi. Iespējams, autoram atzinība nav svarīga. Bet, ja tomēr kautkur, kautkā tomēr jā, tad aicinu vērleiz pārlasīt manu pirmo teikumu.

Andris Ogriņš
pirms 3 gadiem
Es šeit lasu divus neizvērstus un nepabeigtus, kopā sadiegtus stāstus. Aksel, visu cieņu, tu esi lāga zellis utt., bet tev pašam dažkārt nešķiet, ka pārdod zaļus, nenogatavinātus augļus?..

Imants Jaudzems
pirms 3 gadiem
Ne visi grib pirkt smūtijus , Andri .

Andris Ogriņš
pirms 3 gadiem
Runa, Imant, ir par elementāriem literatūras būvēšanas likumiem. Neesmu vairs tajā vecumā, kad sajūsmā spiedz par atsevišķu, skaisti veidotu teikumu vai rindkopu.

Brinda Ceriņa
pirms 3 gadiem
es varu teikt, ka nevis esmu vairs, bet esmu tieši tajā vecumā ,kad par eleganti veidotu domu ,ne par gariem ''palagiem'' , sajūsmā varu noelsties ,un šajā gabaliņā es jūtu literārās antiutopijas virzienu. sacerējumā (stāstā) nekas nav jābūvē, tas vai nu ir ,vai nav (notikums).stāstījuma literatūrā var būt atkāpes no ''daiļliteratūras'' žanriem.
p.s. nekā personīga vai neapstrīdāma

Andris Ogriņš
pirms 3 gadiem
Pusdarīšanas mode drīz beigsies, kā viss mirklīgais mūsu pasaulē. Laba literatūra paliks. Akselā saskatu palicēja potenciālu, un man tiešām žēl, ja taps tikai šīs satori.lv lasāmās puspabeigto gabaliņu mozaīkas.

Imants Jaudzems
pirms 3 gadiem
Par ko tad Tavā vecumā sajūsmā spiedz ? Ar mani ir daudz viekāršāk - patīk/nepatīk . Laikam vēl nav pienācis tas (mistiskais) vecums .

Andris Ogriņš
pirms 3 gadiem
Imant, es šeit apsriežu Hirša tekstu. Par vecumiem varam parunāt citur, citreiz, varbūt.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!