C. V.
pirms 1 gada
Indulim Zariņam noteikti arī likās smagi un kaitinoši, kad viņu 12 gadu vecumā izsūtīja uz Sibīriju.
Visādi citādi- laba recenzija.

jurniece
pirms 1 gada
Es saprotu, ka visi, kas te komentējuši, piekrīt rakstītajam, ka šī plaši slavinātā izstāde ir melīga, nekvalitatīva vai pat kaitnieciska. Bet kāpēc līdz šim neviens par to nav runājis, rakstījis? Izstādi taču noteikti visi ir redzējuši. Kāpēc neviens no jums, cienījamie speciālisti, agrāk nav uzdevis visus šos jautājumus, ja ne recenzijas, tad vienkārši pārdomu formā? Kāpēc? Tiešām būtu interesanti uzzināt.

Jānis Daugavietis
pirms 1 gada
Nesen sociologu kopienā apspriedām recenzēšanas lietas. Iznāk jauna grāmata vai tiek pabeigts liels pētījums, bet nav nekāda vērtējuma. Saprotams, kāpēc...
Mākslas pasaulē vismaz ir reklāmrecenzijas un ziņas radio/tv.
...un kāpēc Kasparam vajadzīga ši konfrontācija...

Bemols Mažors
pirms 1 gada
Jāni, tas tiešām ir tik pašsaprotami - kāpēc pēc liela pētījuma publicēšanas nav nekāda vērtējuma? Varētu tomēr papūlēties paskaidrot - kāpēc? Un kāpēc argumentēts (pārāk vai ne pārāk subjektīvs, tas cits jautājums) ir uzreiz definējams kā konfrontācija?

Krista Burāne
pirms 1 gada
Un, ja drīkst, tad lūgums Satori ņemt šo recenziju par savu kritisko publikāciju mērauklu. Šajā vietnē gribas lasīt profesionāli atbildīgus tekstus, bet diemžēl nākas sastapties ar recenziju izstrādājumiem.

Buks Artis
pirms 1 gada
Mazs personisks kultūršoks - pirmo reizi (visticamāk, savas neizglītotības dēļ) sastopos ar tik lielisku Recenziju! Cepuri nost un pieci kū!

Krista Burāne
pirms 1 gada
Kaspar, paldies! Lieliska valoda, skaidra doma, plašs konteksts, pamatoti argumenti - viss, kam būtu jābūt normālā recenzijā, bet, ko tik reti izdodas lasīt Latvijas medijos.

Inga Pērkone
pirms 1 gada
Paldies Kasparam Vanagam! Reti mūsu kultūrtelpā gadās lasīt tik pamatīgus un vienlaikus kritiskus rakstus. Man ļoti gribētos redzēt Kaspara veidotu Latvijas seju atlasi, tomēr jāpieļauj, ka ir arī citi redzējumi. Par īstenības daudzajām šķautnēm atgādina autora pieminētā "padomju propagandas" filma "Sejas" -- lai cik ideoloģiski tendecioza tā šobrīd liktos, paradokss ir tāds, ka šī savulaik (1972) bija t.s. plaukta filma, respektīvi, bija aizliegta. Filmas dokumentos tas skan: "paredzēta speciālai auditorijai".
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!