homelend sumiti
pirms 2 nedēļām
Are you in need of Guaranteed Cash quick money apply here contact us for more information on how to get started:(Whats App) number +917310847059 [email protected]
Mr. Sumiti

Alfa _
pirms 10 mēnešiem
Jauki cilvēki, bet saruna ļoti profāna un neinformēta, turklāt pārī nav saskaņas pamata uzskatos.
Skumji, ka šie cilvēki tiek izmantoti, lai virzītu ideoloģiju un šķirtu "mēs" - "viņi". 
Protams, visi meklē ģimeniskumu un mīlestību, bet šis ir par daudz. Lepnība NAV mīlestība un bērns nav rotaļlieta.
Satori, beidziet liekuļot un kurināt naidu ar meliem.

Dzintars A
pirms 10 mēnešiem
Bērns piedzimst...
Dabūt bērmu...
Tieši šāds bezdibenis šķir dabisku ģimeni no citādas "ģimenes".

Skaisle Jatalniece
pirms 10 mēnešiem
Žurnālā IR praida nedēļā bija liels raksts - vai Baznīca piesedz grēku. Smaga problēma - īpaši katoļiem ar viņu celibātu - seksuālie noziegumi

Viemlaicīgi - manuprāt, aprakstītā situācija perfekti izgaismoja milzīgu problēmu - valsts un pašvaldība piešķir rīcības brīvību tādiem cilvēkiem,kuri par sevi nespēj atbildēt. Tāds bija žurnālā aprakstītais upuris - skaitās , piedodiet, pieskaitāms,bet nespēj sev nodrošināt elementāru eksistenci.
Un tādi ir 90 % sociālo dienestu klienti. Valsts sabāž daļu pansionātos , daļu palaiž skriet un es teiktu - mocīties pa pasauli, pa vidu tramdot soc.darbiniekus,lai tie būtu atbildīgie,par ko viņi atbildību nemaz nevar uzņemties.

Vai IR ,vai satori.lv , vai kāds cits medijs uzrakstīs,kas un kā īsti notika Tukumā un kāpēc valsts amatpersonas neatsauc viltus ziņojumus pasaulei?

Vai Artis Svece pafilozofēs par to kā un kāpēc LGTB kopiena pretlikumīgi vāca sensitīvus datus par bērniem un jsuniešiem? Jeb uz LGTB likumi neattiecas, tikai cilvēktiesības primāri pret citām sabiedrības grupām.

Akselu es nepazīstu, bet Ģirts man ir ļoti ļoti mīļš aktieris. Nu ļoti. Vēlos,lai viņi būtu laimīgi
Lai viņi paliek Latvijā un ja nu ļoti vajag,lai bučojas uz Akmens tilta lietū. Nu gan jau emana reize ar pienāks

Bet nu apžēlojieties - nu esiet cilvēcīgi godīgi un taisnīgi pret visiem , nu pavērtējiet mūsu sabiedrību, mūsu valsti, mūsu cilvēkus .... nu nebūs laime tam,kas panākts ar varu, varmācīgi - tikai ar mīlestību ar cieņu

Skaisle Jatalniece
pirms 10 mēnešiem
Klau, nu nav riktīgi. Nenormāli tendenciozi jautājumi un samocītas atbildes. Priekš kam?

Piemēram, ka cilvēki bučotos, ka vispār saķērušies staigātu pa Rīgu - 25 gados, kopš dzīvoju Rīgā to neesmu redzējusi. Kaut kad ir redzēti video,ka pārīši to dara satransporta pieturā vai pie Brīvības pieminekļa. Tas arī viss.
Man bija sapnis - kā filmās bučoties uz tilta un vēlams,kad līst lietus. Nu arī nav sanācis. Laiks jau vēl ir,protams, bet ....
Mēs esam introverta sabiedrība. Katra ārišķība tiek vērtēta un no nepacietīgākajiem - komentēta. Nu nav šai ziņā minoritātes īpašākas par vairākumu. Nu nav.

Jā - nepāriet tā sajūta,ka valsts maksā naudu,lai satori.lv šķeltu sabiedrību. Man ir bijis un ir vienalga,ko divi cilvēki dara kopā - divatā vai sabiedrībā, bet man absolūti nav vienalga, nav pieņemama šī propaganda,šī kūdīšana,šī likšana justies vainīgiem par gejiem, bet ignorēt daudz daudz smagāku minoritāšu problēmas.


Satori.lv autoriem maksāja milzu honorārus,lai viņi stādtītu par savām mentālajām problēmām. Kā saka - tos,kas
vēl nezināja informēja - lieta nopietna un briesmīga.
Latvijas mediji ziņoja,ka bērniem un skolēniem Latvijā ir masveida psihoemocionālās un psihoneoloģiskās problēmas. Tā vietā,lai ļautu viņiem priecāties - skolēnu dziesmu svētkus klātienē aizliedza, praidu ar ārzemju viesiem - atļāva. Kā man tas jāsaprot ?! Ka tūlīt būs kā boļševiku laikos, kuri ir pret šādu valsts lēmumu - tos nošaus vai paturēs badā?

Kāpēc mediji un satori.lv neraksta - tiem skolēniem tās problēmas pārgāja pašas no sevis?
Vai tiešām man jāpieņem situācija, kad valsts vara klaji demonstrē,ka tiesības tagad būs tikai LGTB kopienas cilvēkiem? Pārējie lai klusē,ja nē pants par naida runu ?!

Dzintars A
pirms 10 mēnešiem
Vēl nenoklausījos, bet nolēmu vērst Jūsu uzmanību uz virsrakstu. Mēs, viņi, jātaisnojās: ir tādi šķeloši/polarizējoši vārdi
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!