Sala
pirms 9 mēnešiem
Skaistie, briniskigei cilvéki, kàpéc LGBT kopiena ir izdomàjusi, ka vinju viens no pamatargumentiem ir vérshanàs un pretstatijums skaistiem arhetipiskiem latvieshu simboliem. Kàpéc jùs domàjat, ka tie ir pretstati? Jùs izsmejat laulibas zem ozola.Nesagraujiet savu identitàtes dalju, kas ir tik briniskiga. Jùs esat horeogràfi. Vai tad jùs domàjat, ka pieméram Argentinà bùtu jàvershas pret tango, lai apstiprinàtu savu homoseksuàlo identitàti? Jùsu cinja ir pashpietiekama, un nav ne ar ko jàsalidzina, ipashi destruktivà veidà iznicinot savas saknes. Tà ir tàda kà absurda "modes lieta", absolùti neapdomàta savà dzilajà bùtibà. Ja es pilnibà atbalstu homoseksuàlu pàru tiesibas, àrzemés dzivojot (un protams, ne tikai) tu vél dzilàk izjùti skaistas latvieshu identitàtes vértibas. Nevajag tàm peldét pa virsu, bet ieklausities tàs dzilés.

Skaisle Jatalniece
pirms 9 mēnešiem
Starp citu - es tā arī nesagaidīju to stāstu par uzaugšanu lgtb ģimenē,jo kad tētis izkāpa no skapja, ģimene izšķīrās.
Jā ....melo un manipulē ar mumskā saka - palielam. Un ltv1 JRT Aģentūru skatos un man ir garlaicīgi. Labāk gulēšu.
Saldus sapnīšus.
Iepriekšējā naktī sapņoju,ka esmu izraisījusi aviokatastrofu. Ka mani tiesās. Atrisinājās viss tā,ka man pretī nāca tāds superomulīgs smaidošs pilots - kapteinis ,kurš teica - es tevi precēšu Skaisle un tev nekad vairs nebūs nekādu problēmu. Tad es pamodos . Jāguļ un jāskatās vai šonakt nebūs kāzas. Sen esmu pelnījusi

Skaisle Jatalniece
pirms 9 mēnešiem
Jā un ģimenei nav jābūt kopā katru dienu. Nu atkal tie maldinošie virsraksti.

Rachel Cusk
pirms 9 mēnešiem
Forša intervija! Man liekas, ka lgbt+ jautājums nav daudz apskatīts, no to personu puses, kuru vecāki ir tās pārstāvji. Tādēļ vēl jo vairāk prieks redzēt šādu saturu. Pati nāku no šķirtas ģimenes, kur viens no vecākiem iznāca no skapja, un varu teikt, ka Krišjānim ir paveicies, ka vecāki bija stipri un šķiršanos lgbt+kontekstā atrisināja cieņpilni. Manā gadījumā tas bija traģiski un zinu, ka neesam vienīgā tāda ģimene.
Nedaudz arī gribu pieskarties iepriekšējās komentētājas viedoklim, par to, ka heteroģimenes ir tik daudz. Dārgā Skaisle, ja cilvēki ir precējušies un viņiem ir ģimene, tas nenozīmē, ka tā ir super duper hetero ģimenīti.
Lasu ar interesi tavu komentāru, bet secinu, ka tomēr skaties uz pasauli no ļoti priviliģēta torņa. Homoseksuāliem pāriem nav tev jāatskaitās, kad viņi izbrauc no valsts.

Skaisle Jatalniece
pirms 9 mēnešiem
Nu - būtu godīgi atzīt,ka mēs visi vienādi slīkstam nost melos un maldināšanā.
Satoristu ministrs pūce rigatv24 paziņo,ka tas ,ka pusaudžiem sašpricēja neatbilstošas nepareizas vakcīnas ir ,piedodiet, sūds un pieci, kamēr LA.LV raksta,ka tas ir drausmīgi,ka jebkurā brīdī cilvēku var kļūdas dēļ nošpricēt beigtu un atbildīgo nav.

Vai piem., man patīk ļoti, vells piemirsu to vārdu - lsikam Utināns , tāds omulīgs psihiatrs un psihoterapeits - viņam tā biezā zilā grāmata par cilvēka psihi ir. Un pēkšņi viņš sāk stātīt vienā tvnet rakstā ,ka dabā visur , visās sugās un tā ir ...homoseksualitāte. Nu labi, bet izņēmumi tikai apstiprina pamatlikumus. Nu ko viņš īsti grib teikt,ka tagad visi būsim homoseksuāli?!
Arvien reālaka ir iespējamība , ka pasaule tomēr sajuks prātā...

Tāpat par naida runām - klau, nu man neērti stāstīt, kurš tad to grib darīt, bet homoseksuāļi ir vienkārši priviliģēti salīdzinājumā ar pusmūža cilvēku diskrimināciju Latvijā.

Man bija ļoti forša telefonsaruna ar psihologu konsultantu no NVA un viņa man atkārtoja vismaz 10x - tev nav jājūtas vainīgai par saviem gadiem. Pirmoreiz man kāds to tā pateica. Viņa lika aktīvi protestēt pret vecuma diskrimināciju. Es apsolīju,ka jā - iešu uz tiesu,ja vēl atteiks darbu man un paņems jaunāku, bet vai tā izdarīšu?
Tāpēc žēloties,ka tikai lgtb ir cietēji un tā....nav godīgi. Nu nav.

Rachel Cusk
pirms 9 mēnešiem
Jā, vecuma diskriminācijai nav vietas normālā sabiedrībā.
Es biju iedomājusies, ka šeit komentē pa tēmai, bet liekas, ka tas ir ļoti grūti.

Lai izdodas darba meklējumos!

Skaisle Jatalniece
pirms 9 mēnešiem
Nē, nemūciet no atbildības. Pa tēmai ir visa sabiedrība kopumā un katra daļa atsevišķi. Nevar izspriest vienu lietu - situāciju sabiedrībā bez - kā lai pasaku - vispārināšanas par to,kas vispār notiek.

Rachel Cusk
pirms 9 mēnešiem
Klau, es tevi darbā arī neņemtu un ne jau vecuma dēļ...

Skaisle Jatalniece
pirms 9 mēnešiem
Saprotu, Tu domā,kā man iekost - it kā nevainīgi, bet nu lai es justu. Nu tā ir cilvēka daba. Tur neko nevar darīt. Var iztaisīties kā tik grib,bet daba paliek daba.
Man darbā bija tāda kolēģe- mums bija savstarpējas simpātijas un vienlaicīgi naida uzliesmojumi. Nu kaislīgi mums gāja. Tā arī cilvēki dzīvo.

Skaisle Jatalniece
pirms 9 mēnešiem
Filmu homo.lv redzējusi neesmu un par ko ir runa, par kādu ģimeni un par kādu naida vilni - nezinu.

Tās šausmas ,kas notiek šovrīd Latvijā ir vispārēja sabiedrības nespēja savstarpēji komunicēt. Ne jau tikai politiķi un ierēdņi plēšās kā izbadināti suņi. Kas notiek skolās? Slimnīcās?

Nū - tāds priekš manas zinātkāres un ziņkāres ļoti vājš stāsts

Lūdzu uz skatuves - Lolitu. Tad vērts laiku tērēt

Skaisle Jatalniece
pirms 9 mēnešiem
Paldies,bet man rodas miljoniem jautājumu. Jo kārtējo reizi ,manuprāt, ir ļoti tendenciozi, pat nepatiesi apgalvojumi.

Piemēram, mums visu laiku tiek skaidrots,ka dzīvesbiedru likums ir par minoritāšu tiesībām. Un vienlaicīgi, Krišjānis apgalvo,ka kā baltais, heteroseksuālais vīrietis viņš ir šaura sabiedrības daļ, vai mazākums.
Tad kā ir? Tad kāpēc ir šādas nemitīgas divdomības, vai iespējams, apzinātas maldināšanas? Tad homoseksualitāte ir vairāk izplatīta par heyeroseksualitāti?

Un neticu, nu vot neticu,ka cilvēki no Latvijas aizbrauc homoseksualitātes dēļ. Nu kaut vai ministre Golubeva. Un es esmu heteroseksuāla tante pusmūžā un teorētiski uz Igauniju es būtu gatava kājām aiziet, jo esiet taču godīgi, Igaunijā varas elite ir cilvēcikāka un godīgāka pret visiem !!!! - pieļauju, ka mana statusa tantes tur ir pat lielākā cieņā kā kā homoseksuāļi. Ar to es domāju visādas sociālās garantijas utt.

Tā kā - labi, klausos ar interesi,bet secinu,ka manipulē, nu dikti manipyulē ar informāciju. Nu galīgie stulbeņi mēs te tomēr neesam
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!