Buks Artis
pirms 5 gadiem
Protams, tikko padomājam, kā šādu koncepciju varē†u īstenot dzīvē, uzreiz ieraugām, ka aiz labā saukļa slēpjas 1000&1 interpretāciju iespējamība. Līdzīgi kā ar tostu "par labām meitenēm!" – visi ir par, aber ja sāk apspriest sīkāk, izrādās, ka viņa eminencei Pujātam un kaimiņu Jancim visnotaļ atšķirīgas vīzijas par to, kas ir "labas meitenes". :)

Bet varbūt viss ir vienkāršāk? Proti, ar KKF vien nepietiek – tur vietas pie siles sadalītas, no malas iespraukties grūši. Tāpēc nepieciešama papildus barotuve "nekomerciāliem projektiem" (tb tādiem, par kuru lasīšanu/apskati/lietošanu neviens negrasās maksāt) tiem tūkstošiem radošo "personību", kas citādi ar savu radošumu sev iztiku nopelnīt nevar un pretējā gadījumā būtu spiesti iet strādāt fizisku darbu, kas radošai personībai ir traumējoši. Vai papildinātu bezdarbnieku rindas, kas nozīmē tieši to pašu naudu dodot pabalstos (bet "bezdarbnieka pabalsts" skan mazāk pačotīgi, nekā "nekomerciāla projekta grants").
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!