Aktualitātes
20.05.2021

Fotogrāfus aicina dokumentēt cilvēku ar redzes traucējumiem dzīvi pilsētā

Komentē
0

Ruckas mākslas fonds sadarbībā ar partneriem no Serbijas un Melnkalnes piedāvā fotogrāfiem no Latvijas piedalīties projektā "Neredzamās dzīves".

Tā ietvaros 15 fotogrāfi no Latvijas, Serbijas un Melnkalnes dokumentēs cilvēku ar redzes traucējumiem ikdienu un dzīvi Cēsīs. Savukārt no 2021. gada rudens projekta "Neredzamās dzīves" laikā tapušie darbi tiks prezentēti ceļojošā izstādē visās trīs valstīs.

Ruckas mākslas fonds aicina fotogrāfus no Latvijas pieteikties apmaiņas programmai, kas 2021. gada jūlijā norisināsies Ruckas mākslas rezidenču centrā, Cēsīs. Pieteikumu iesniegšanas termiņš ir 31. maijs. 

Eiropas Savienības programmas "Radošā Eiropa" līdzfinansētais projekts "Neredzamās dzīves" (Invisible Lives) ar trīs valstu mākslinieku līdzdalību pievērsīs uzmanību dažādām sociāli atstumtajām sabiedrības grupām un to stāstiem. Ar fotogrāfijas starpniecību tiks dokumentēta cilvēku ar redzes traucējumiem dzīve Cēsīs, ar kopienas teātra metodēm LGBT pārstāvju stāsti Serbijā un īsfilmās iemūžināta cilvēku ar kustību traucējumiem ikdiena Melnkalnē.

 Vairāk informācija par projektu un tā norisēm meklē "Invisible Lives" Facebook lapā.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!