Foto: Anna Andersone
 
Aktualitātes
24.02.2023

Foto: vairāki tūkstoši pulcējas mītiņā Ukrainas atbalstam

Komentē
0

24. februārī, gadu pēc Krievijas iebrukuma Ukrainā, pie Brīvības pieminekļa uz mītiņu Ukrainas atbalstam pulcējās vairāki tūkstoši cilvēku – gan privātpersonas, gan dažādu organizāciju pārstāvji. 

Mītiņa dalībniekus uzrunāja bijusī prezidente Vaira Vīķe-Freiberga, pianists Andrejs Osokins, tviterkonvoja aizsācējs, Eiropas Gada cilvēks Latvijā Reinis Pozņaks un citi, aicinot nepadoties nogurumam un turpināt palīdzēt Ukrainas cīņā. Runas tika tulkotas arī ukraiņu valodā, savukārt uz lielā ekrāna bija skatāmi LTV1 sagatavoti videostāsti par karu Ukrainā.

Sanākušie turēja gan Ukrainas karogus, gan plakātus ar dažādiem vēstījumiem: "Mēs neesam nosaluši. Mēs ar Ukrainu līdz uzvarai", "Kopā ar Ukrainu", "Fuck Putin" un citiem.

Mītiņu rīkoja Latvijas Pilsoniskā alianse kopā ar domubiedriem. Piedāvājam atskatīties uz mītiņa norisi fotogrāfijās, kā arī lasīt "Satori" publicēto Roberta Rasuma rakstu kara gadadienā.

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!