Aktualitātes
11.08.2021

Foto: Kurzemē notiek "Satori" baiļu nometne

Komentē
0
Saglabā

No 10. līdz 15. augustam Kurzemē notiek jau devītā interneta žurnāla "Satori" radošā vasaras nometne, kas šogad pulcējusi vairāk nekā 20 Latvijas literātu. Nometnē tapušos prozas, dzejas un esejistikas darbus varēs dzirdēt lasījumos svētdien, 15. augustā, plkst. 15.00 nometnes norises vietā, "Dabas notikumu dārzā".

Līdzīgi kā citus gadus, nometnei dota vienojošā tēma – šoreiz "bailes", ko nometnes dalībnieki interpretēs trīs literārajās meistarklasēs dzejnieces Ingmāras Balodes, rakstnieka Svena Kuzmina un publicistes Santas Remeres vadībā. Tāpat nometnes dalībnieki varēs attīstīt savu radošumu un labāk izprast bailes dzejnieces Agneses Krivades nodarbībās. Nometnē tapušie darbi kļūs par pamatu "Satori" "Baiļu grāmatai".

Bailes par nometnes tēmu tika izraudzītas, reaģējot uz pandēmijas raisīto nedrošības un apdraudētības sajūtu, tomēr šī emocija nometnes tekstos tiek skatīta plašāk, meklējot jaunus veidus, kā godīgi un mākslinieciski interesanti par to reflektēt.

Uz lasījumiem aicināts ikviens, tomēr pasākuma apmeklētājiem būs jāuzrāda Covid-19 vakcinācijas sertifikāts kopā ar personu apliecinošu dokumentu.

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!