Gusts Svens Pētersons
pirms 8 mēnešiem
Pretīgi lasīt - nepiekrītu. Uzskatu, ka mēs esam vidēju saistību sabiedriskā līguma valsts.

Clara Smith
pirms 1 gada
Contact Dr Ozigidon if you have been trying to conceive, I never thought I'd be writing this message but after 5 years of infertility and nearly lost my marriage due to not being able to have a child after suffering from PCOS and my TUBES ARE TIED, and severe endometriosis and scanning, I was told that IVF was the only option. This was something we could not afford and had almost given up hope of becoming a parent. A friend of mine recommended Dr Ozigidon to me and persuaded me to contact him, I finally contacted him and he made a spiritual breakthrough to get me pregnant with his powerful spell, within 2 weeks I was pregnant (naturally!!!) and my tube was untied as instructed by this powerful sorcerer. Now! I gave birth to healthy twins in February. I am writing this testimony for those women who are facing the same challenges or even more, depressed with no light at the end of the tunnel. Give Dr Ozigidon a try to help you solve your problem, and hopefully you'll have the same success that I have had. His email address ([email protected]) . Call or Whats-App him +2349054750112. I wish you all happiness in your marriages.

Jerome Burcheal
pirms 1 gada
Sveiki,

VAI JUMS NEPIECIEŠAMS KREDĪTS?
Vai jūs interesē jebkura veida aizdevuma saņemšana?
Vai jūs uztraucaties finansiāli? Vai arī jums ir nepieciešams aizdevums, lai nomaksātu parādu un rēķinus?, ja jā, sazinieties ar mums tagad, izmantojot uzņēmuma e-pastu: [email protected]

sazinieties ar whatsapp: 9027345692
Mēs esam jūsu rīcībā.

Gan Bei
pirms 1 gada
Paldies par rakstu.
Tāpēc arī neērta šķiet doma balsot par Progresīvajiem vai A/P, jo viņu komunikācija socīšos vai pat vēlēšanu programmā ir tāda... atbildību pieprasoša arī no manas puses. Respektīvi, nepietiks, ka ar savu balsi vēlēšanās viņus "ielaižu" Saeimā, viņi vēl gribēs, lai es ielieku vēja ģeneratoru pagalmā, dienu armijā un šķiroju ne tikai savus, bet vēl kaimiņa atkritumus.
Un ziniet ko?! Man tik tālu ir apnikusi dzīve esošajā Latvijā, ka esmu gatavs - parakstam jaunu sabiedrisko līgumu. Balsošu par viņiem!

htvc cod
pirms 1 gada
Cilvēki negrib stāties OMD nevis par spīti vienam no dāsnākajiem kultūras budžetiem Eiropā, bet tieši pateicoties tam. Latvijas kultūras budžets ir burtiski kapitālisma izpausme, kurā nabadzīgie subsidē bagātnieku izklaides, tā ir fīča nevis bags. Cilvēki nevar apmaksāt apkuri, bet vidusšķira var aiziet uz teātri pa lēto (JRT lētas biļetes gadiem par spīti tam ka viss izpārdots, jo kāda jēga domāt par pieprasījumu-piedāvājumu, ja valsts met naudu pakaļ?). PVN ēdienam 21%, grāmatām 5%. Veselības aprūpe pēc brīvā tirgus likumiem, bet valsts subsidē kultūras ministra galma māxliniekus, gadījumā nebija jābūt otrādi? Ir robežas tam cik daudz trūkuma var nosegt ar nacionālismu, un te nav runa par vienkārši mākslu, kuras pasaulē netrūkst, vajag tieši valsts finansētu *latviešu* mākslu.

Pirms kāds iebilst, kādi mākslinieki nabadziņi - uzlabojot dzīves apstākļus visiem (bezmaksas veselības aprūpe etc) paliktu vairāk laika pievērsties mākslai visiem nevis tikai izredzētajiem
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!