Aktualitātes
06.03.2020

Etīžu teātris "Nerten" jaunajā izrādē palīdzēs samierināties ar bezjēdzību

Komentē
0

Savā XVI sezonā etīžu teātris "Nerten" aicina uz jauniestudējumu, kurā būs apskatāmas aizvadītā gada laikā tapušās etīdes – nelieli, iepriekš iestudēti dramaturģiski stāsti.

"Ikdiena tajos saduras ar mistisko un neizskaidrojamo, bet sākotnēji vienkāršas un pazīstamas situācijas atklājas no neierasta rakursa. "Nerten" izrādes ir vietām komiskas, vietām dramatiskas, vietām gandrīz tikpat absurdas kā pati dzīve," teikts jauniestudējuma anotācijā.

"Katru no mums ik pa laikam piemeklē bailes, šaubas par izdarītajām izvēlēm un neskaidrība par nākotni. Nereti tas notiek visnepiemērotākajos brīžos. Viens no veidiem, kā tikt ar to galā, ir pievērst vērīgu skatienu pasaules absurdam – nevis censties izskaidrot neizskaidrojamo un paredzēt neparedzamo, bet, tieši otrādi, pārvērst zināmo un ikdienišķo par kaut ko pārpasaulīgu un maģisku," stāsta rakstnieks un publicists Svens Kuzmins un dzejnieks, kultūras žurnālists Toms Treibergs, kas teātrī darbojas kopš tā dibināšanas 2004. gadā.

Savā 16. darbības sezonā etīžu teātris "Nerten" ir papildinājis repertuāru ar jauniem sižetiem, kuri palīdzēs cilvēcei samierināties ar lielo un mazo notikumu bezjēdzību un pat no visbezcerīgākā farsa gūt jēgpilnu iznākumu. Vai otrādi.

Izrādes notiks 27. martā, 5. un 11. aprīlī jau tradicionāli Latvijas Kultūras akadēmijas Teātra mājā "Zirgu pasts" pulksten 19.00. Ar teātra līdzšinējo veikumu iespējams iepazīties "Youtube".

Biļetes iepriekšpārdošanā iegādājamas "Bezrindas.lv".

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!