Aktualitātes
01.03.2019

Etīžu teātris "Nerten" izziņo 15 gadu jubilejas izrādi

Komentē
0

Atzīmējot 15 gadu pastāvēšanas jubileju, etīžu teātris "Nerten" aicina uz jaunu izrādi "Gribētos piebilst".

Teātra autori, režisori un aktieri ir dzejnieks un kultūras žurnālists Toms Treibergs un rakstnieks, mākslinieks Svens Kuzmins. Abu draugu veidotās izrādes ir balstītas uz īsiem, tematiski un stilistiski atšķirīgiem sižetiem. Taču, atšķirībā no improvizācijas teātriem, "Nerten" savus darbus iestudē un ar katru darbības gadu arvien skrupulozāk strādā ar dramaturģisko materiālu.

Kā vienu no galvenajiem radošajiem principiem savās izrādēs "Nerten" uzsver tematisko daudzveidību. Un, lai gan daļu sižetu varētu raksturot kā smieklīgus vai komiskus, daudzu etīžu dziļākajos slāņos bieži tiek risinātas ne tikai sadzīviskas un personīgas, bet arī filozofiskas un metafiziskas problēmas.

Kā sola "Nerten", tās būs rodamas arī jaunajā izrādē "Gribētos piebilst", kuras dramaturģiskais materiāls ir radīts un apkopots aizvadītā gada laikā. 

Izrādes notiks 24. martā un 7. aprīlī Latvijas Kultūras akadēmijas Teātra mājā "Zirgu pasts" pulksten 19:00. "Nerten" veidotāji norāda, ka izrāde paredzēta skatītājiem no 16 gadu vecuma.

Ar teātra līdzšinējo veikumu iespējams iepazīties "Nerten" "Youtube" kanālā, savukārt zemāk skaties apvienības 10 gadu jubilejai par godu tapušo "Satori" sarunu ar vienu no "Nerten" dalībniekiem Svenu Kuzminu.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!