love thanks ddff
pirms 5 gadiem
Kā atgūt savu mīlestību un atjaunot savas attiecības, es esmu Viviana Stefana kundze, mana mīlestība atstāja mani par citu sievieti pēc tam, kad mēs esam izveidojuši savas attiecības 7 gadus pirms dažiem mēnešiem, viņš mani uzrakstīja un teica, ka viņš nāca nevis turpināt attiecības, bet arī šajā dienā es viņu saucu, viņš neuzņēma manu zvanu, viņš mani bloķēja uz facebook, whatsapp visiem socail medijiem, un es mīlu viņu ar visu sirdi, es bija comfuse Es nezinu, ko darīt, pēc daudzām dienām, cerot, ka viņš mani piezvana viņš nekad neesmu izdarījis, līdz kādu dienu es uzzināju, ka viņš ir iepazīšanās ar citu meiteni, man bija sirds izputējis, es teicu savam draugam, ko mans mīļākais ar mani darīja, tāpēc viņa man teica sazināties ar Dr Sacre par palīdzību, ka viņš bija tas, kas cēla atpakaļ viņas mīļāko atpakaļ uz viņu un viņa teica, ka viņš tagad mīl viņas morethan jebkura lieta, tāpēc es sazinājās Dr Sacre par palīdzību un viņam pastāstīja visu, kas notiek, viņš man teica, neuztraucieties, ka viss būs labi, un pēc tam, kad es darīju, ko viņš lūdza mani darīt 24 stundu laikā, kad mans mīļais atgriezās pie manis un lūdza mani par piedošanu šodien esmu laimīgs atkal, un es esmu viens mēnesis grūtniecība viņam visiem, pateicoties Dr Sacre par viņa palīdzību, jūs varat sazināties ar viņu pa e-pastu [email protected] vai whatsapp viņam +2347033155855

Tā ir mana liecība par Dr Sacre un labo, ko viņš darīja par mani

Vivian Stefan kundze

jurniece
pirms 5 gadiem
Cik nojaušu, pati labi saprotat, ka jūsu izteiksmes stils var cilvēkus kaitināt. Bet tas ir atkarīgs no tā, vai jūs šos cilvēkus uztverat kā atšķirīga viedokļa paudējus vai kā neizglītotos nabadziņus. No jūsu izteiksmes stila radās priekšstats, ka otrais variants. Un tas ir skumji. Jo, manuprāt, mums ir problēma ar to, ka bieži pareizās idejas, domas tiek sabojātas ar to, ka netiek izskaidrotas, tiek uzspiestas ar varu. Un visus, kas tām nepiekrīt, vienkārši nosauc par muļķiem. Un tas pats ar katra personīgajām pozīcijām. Nav saprotams, kāpēc ietiepīgi dažādos līmeņos tiek piekopta pozīcija no sērijas "es jūs piespiedīšu mīlēt Raini"? Var likties, ka mans komentārs nav par jūsu tekstu, bet tieši šādas pārdomas tas man izsauca. Piekrītu, ka apolitiskums arī ir pozīcija un arī tai ir vieta vēlēšanās. Tā primitīvi runājot es to saprotu tā, tie, kas ir politiski, balso par augstajām idejām-vienlīdzība, brālība, integrācija vai tieši pretēji, bet apolitiskie balso par piezemētākajām lietām- brīvbiļetes sab.transportā, labiekārtota teritorija utt. Bet tādus jau mums te daži intelektuāļi aicina pie vēlēšanām vispār nelaist. Bet,manuprāt, katrai no šīm pozīcijām ir tiesības pastāvēt.

nahimovs
pirms 5 gadiem
neuztveriet personīgi :)
IMHO autore tomēr galvenokārt raksta par sevi

jurniece
pirms 5 gadiem
Es gan nerakstu par sevi.

Inaara
pirms 5 gadiem
Diemžēl izklausāties individuāli apvainojusies.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!