Gatis Preimanis
pirms 1 gada
Jā un jahta "satori" vēljoprojām peld....

Gatis Preimanis
pirms 1 gada
Pasaki Ivaram, ka pārādīties Transilvanijas kinofestivālā nav labākais un gudrākais sniegums.... Tā kā muļkis ir viņš pats...

Gatis Preimanis
pirms 1 gada
Pasaki Ivaram, ka pārādīties Transilvanijas kinofestivālā nav labākais un gudrākais sniegums.... Tā kā muļkis ir viņš pats...

Aigars Kalnins
pirms 1 gada
Visi valsts sponsorētie mediji dzied vienu un to pašu dziesmu, un tad vēl Ivars grib pievienoties, it kā jau tāpat nepietiktu šīs dezinformatīvo samazgu! Viens lūk gudrītis nolems, ka vieni cilvēki izdara aplamus secinājumus, bet otri - pareizus. Visiem ir pieejama viena un tā pati informācija, pilna informācija, bet Ivaram patīk informāciju "nolaist" gar faktu pārbaudītājiem, jo pašam domāt šodien nav modē. Vieglāk ir ieņemt akadēmiski siltu krēslu, pašpasludināt sevi par viszinošu un no savas augstprātības kanceles saukt visus, kas netic pasakām, par muļķiem!

Dee Rippin
pirms 1 gada
Thanks for a very interesting article. What else may I get that kind of info written in such a perfect approach? I’ve got an undertaking that I am simply now operating on, and I have been on the lookout for such info. https://krunkerio.io

Dee Rippin
pirms 1 gada
<a href="https://google.com/">google</a>
[URL=https://google.com/]google[/URL]
[url=https://google.com]google[/url]
https://google.com

dzimmijs13
pirms 1 gada
"pretrunā ar tiem, par ko pastāv vienprātība zinātnē – piemēram, ka vakcīnas neizraisa autismu, ka cilvēka darbība izraisa klimata pārmaiņas utt." - Jā, vakcīnas neizraisa autismu - par to vispār nav jautājumu, bet par klimata pārmaiņām - sarežģītāk.
Jā, mēs sapiensi, ietekmējam klimata pārmaiņas, bet - sauklis "Nekavējoties apturiet klimata pārmaiņas" ir nepareizs savā būtībā. Jo - nav, un nekad nav bijis tāds fenomens - nemainīgs klimats. Pat, nosacīti, varētu teikt ka klimata galvenā pazīme ir tā nepārtrauktais mainīgums. Domāju, nav jāmeklē dažādie klimata modeļi planētas pagātnē, tie reprezentēti vairāk kā vajag. Problēma cita - mēs esam radījuši trauslu (trauslu ietekmējamības ziņā), labklājību nodrošinošu industriālu sabiedrību. Un to esam uzcēluši pamatojoties uz iepriekšējo divsimt gadus (nosacīti) valdošā klimata modeļa.
Vai ietekmējam klimatu? Nenoliedzami. Bet vai spēsim nodrošināt klimata nemainīgumu? Lūk, tam neticu. Piedevām metodes... atvainojiet, nevaru aizmirst pirms vairākiem gadiem ES ierēdņu ieteikto - nu tik audzēsim rapsi, nu tik ražosim biodīzeli, nu tik pilnībā atteiksimies no fosilajiem. Nē, nu no zemnieku viedokļa, protams, izdevīgāk audzēt rapsi, ne piemēram, darbietilpīgās cukurbietes. Bet klimata pastāvību tas nenodrošinās.
Izeja? Nav ne jausmas!

Skaisle Jatalniece
pirms 1 gada
"...kurā autori secina, ka ticība sazvērestības teorijām ir saistīta ar zemākām kritiskās domāšanas spējām" - nu nē Neidera kungs, nekariniet te savus makaronus

LTV1 turpina strādāt žurnālists, kurš jau vairākkārt ir pieķerts safabricētas, sagrozītas informācijas izplatīšanā galvenajā valsts ziņu raidījumā Panorāma. Tad nopirktu apmaksātu manipulatoru dēļ , jūs te sabiedrību apvainot par domāt un secināt nespējīgiem.

Ta skrieniet pa gaisu , skrieniet pie Putina ar šitādu muldēšanu - nu līdz brošai šitādi eksperti.

Sāciet ar elemnetāro - uzticamas, drošticamas informācijas nodrošināšanu sabiedriskajo medijos. Tad nebūs infodēmijas un nebūs tas, ko sauc par melu presi un neticību valstij !
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!