Andrejs Upitis
pirms 2 gadiem
Gribētos lai mūzika plosa dvēseli nevis kājstarpi. Eirovīzijā neskan mūzika. Tā ir lēta izklaide priekš popkorna ēdājiem.

Tom Neuland
pirms 2 gadiem
Es katru dienu, ar smagu sirdi, apsveru faktu, ka igauņiem ir Arvo Perts, bet mums ir Raimonds Pauls un tas garais klaņķis, kurš Amerikā metā bumbu un kaut kāda Z līmeņa hokeja komanda. Kāpēc tā?

Andrejs Upitis
pirms 2 gadiem
Toties mums ir Imants Kalniņš, Ojārs Vācietis, kā arī daba, kur veldzēties.

Skaisle Jatalniece
pirms 2 gadiem
Neskatos eirovīziju. Bet arī nenosodu, jo viņi man virsū neskrien un es viņiem arī nē.

Būtu godīgi, ja mums - nodokļu maksātājiem tiktu pateikts ,cik miljonus samanta tīna notrieca šai izklaides šovā un kāpēc? Kāpēc šovam miljoni un bibliotēkām piga? Lai mūs debizētu?

Kāpēc Samanta tīna esot pēdējā vietā Eirovīzijā? Kur viņas komandas atbildība?Vai mums kā suņiem pie katra staba - katrā naudas pasākumā jāatzīmējas?

Ernsts Zommers
pirms 2 gadiem
Bet Satori sekojot L.Pastēram apgalvo, ka tiem, kas meklē gudrību, vajag vairāk dzert, mazāk lasīt grāmatas. Sk. dienas citātu: Pudelē vīna ir vairāk gudrības, nekā visas pasaules grāmatās :) Droši vien arī mūziku nevajag klausīties. Labāk aiziet uz lielveikalu un sapirkties "vairāk nekā visās pasaules bibliotēkās" salien!

Lolita V. T.
pirms 2 gadiem
Rakstīt par Eirovīziju, to neredzot? Lai nu būtu. Bet tad nav redzamas tektoniskās izmaiņas uz skatuves, ka tadžikiete feministe un LGBT aizstāve šoreiz pārstāv Kreviju, par to, kā Ukrainas un Krievijas žūrijas viena otrai neiedod pat punktu (kaut abas dziesmas ir Eirovīzijas līderos!) Ne vārda par to, ka šajā “Eiropas savienības” projektā piedalās Gruzija, Azerbaidžāna, Izraēla (un jau gadiem!!!) un pat Austrālija (Eirovīzijas ģeogrāfiskās memes). Žūriju profesionālais un politiskais balsojums, publikas balsojums (reizēm daudz demokrātiskāks par žūriju) un to, kā mainījusies balsošanas un balsu aprēķināšanas sistēma kopš 2015. gada. Un vispār kā serbu Kardašjanas uzvar pusfinālā visus ar balsīm un melodijām (piem.Austriju) un tu, cilvēks - balsotājs, saproti, ka cilvēki ir tik atšķirīgi. Garām paslīdējusi Eirovīzijas gejiem draudzīgā vide, tāda tā bijusi gadiem. Šogad Islande pat izkāra panseksuālo karogu, bet dziesmu vīrs veltīja sievai viņu 10 gadus kopdzīvei. Sieva bija uz skatuves un bērna gaidības. Tas ir Eirovīzijā aizraujošākais, ka tas viss savienojas kopā. Samantu Tīnu apvainoja “sātanismā” un citos grēkos, tāpat Krievijas Maņižu nepareizās ģimenes “propagandā”. Un uzvar puskaili itāļu glamrokeri augstpapedenēs. Varētu vaicāt, kur tā pasaule veļas, bet Eirovīzija tāda ir bijusi gadiem. Un par to mēs viņu skatāmies. 

Andrejs Upitis
pirms 2 gadiem
Kas tas tāds panseksuāls.? Tas ir tad kad paņem priekšā pankūku jeb pannu? Agrāk bija vai nu parastais variants vai arī geji! Principā 2 varianti.

Skaisle Jatalniece
pirms 2 gadiem
Godīgi - neskatījos, bet nu apžēlojieties - ja politiku pielīdzina šovam un geju problēmas arī ? Tad kāda man var veidoties attieksme?

Tad kāpēc neviens nepaironizēja par Baltkrievijā nosistajiem cilvēktiesību aktīvistiem,ja reiz Eiropa problēmas risina ar šoviem ? Vai Eirovozijas brēcēji nevarēja solidarizēties ar visiem,kuri Eiropā miruši cilvēktiesību dēļ?

Un es tik virsrakstu lasīju un bildes skatījos,ka itāļi lietoja narkotikas - vai tēloja,ka lietoja - nu ? !! Kāpēc tā vajadzēja?

Nezinu daudz ko bet par Eirovīziju man ir dusmas un nekāda prieka - kārtējā liekulība
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!