Lauris Baltiņš
pirms 2 gadiem
Dārgais autor, es domāju, ka Tavā rakstā izpaužas vēlmju domāšana. Eiropa nav gatava maksāt vēl 3x dārgāk par energoresursiem un provinces spāņiem vai beļģiem visticamāk ir vienalga, kas notiek Baltkrievijas pierobežā.

Šī raksta kaismīgais tonis var būt simpātisks, bet vienlaikus vairāk ir tāda tvaika nolaišana.

Diemžēl man nav pārāk daudz konstruktīvu ieteikumu. Arī man riebumu izraisa kaimiņvalstu 90. gadu bandītiem līdzīgie prezidenti, par kuriem jūsmo daļa Latvijas iedzīvotāju, piesūcoties pie viņu kontrolēto mediju pupa. Es nezinu, kā viņus, kamēr pašās kaimiņvalstīs nav izveidojusies kritiskā masa ar neapmierinātiem cilvēkiem, kas ir gatavi nostāties pretī tankiem. Un varbūt tajā brīdī tanki neizšaus.

Es domāju, ka Krievija un Baltkrievija nerada reālas militārus draudus ES valstīm, jo valdošā elite domā mantiskās , nevis ideoloģiskās kategorijās. Karš viņiem drīzāk nozīmētu kapitāla zudumu, nevis pieaugumu. Ir iespējama kaut kāda paskrāpēšanās ar netīriem nadziņiem, kā šobrīd, bet tālāk, es domāju, tam nav ekonomiskās loģikas aiziet.

Baidos, ka īstermiņā mums nāksies pieņemt, ka Krievijā un Baltkrievijā ir sūdīgi dzīvot cilvēkiem, kas vēlas reālu personas brīvību un reālu likuma varu. Bet no turienes viņus var izvilkt tikai viņi paši un lēns, pakāpenisks šo ekonomiku konkurētspējas kritums. Kad Ukrainas IKP uz vienu iedzīvotāju būs reāli augstāks nekā Krievijā, tad varam cerēt uz pārmaiņām.

Dzintars A
pirms 2 gadiem
Demokrātija ir - savstarpējā cieņā bāzēta vide, dažādu uzskatu līdzāspastāvēšana, kur gala lēmumu nosaka 51:49 princips, kuram izpildvara - tiesa ir pakļauta nevis otrādi.
Šis vis ir dekonstruēts un Rietumu jaunā "demokrātija" nav eksportspējīga, bet gribās taču... Baķa, Putins, Erdogans... tie ir sliktie. Ar sankcijām mēs tos konvertērsim par līdzīgiem mums... Tagad mēs plūcam augļus un pluksim vēl. Īstenībā tie grib pasargāt savu tautu no tās neiecietības indes, kura pil no Rietumiem, kuras augļi ir Austrumu destabilizācija un Deash.
Jaunā "demokrātija" nespēj respektēt mūsu sabiedroto: Polijas un Ungārijas tautas ceļu...
Apsukāšanās: plakanzemis, atpakaļrāpulis, tumsoņa, antivakseris un homofobs - tā ir jaunās politikas norma.
Rietumi šodien neprezentē demokrātiju, bet pseidoliberālismu.

Andrejs Upitis
pirms 2 gadiem
Musulmaņi neapdraud? Jeb Satori par to nedrīkst runāt?
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!