Circus Maximus
pirms 5 gadiem
Vispār jau raksts cieš no visai izplatītas problēmas. Tiek spriedelēts par labajiem gadiem, kad viss bija jauki un skaisti un biedēts ar neprognozējamo un bīstamo nākotni. Būsim godīgi un atzīsim - nekādu labo gadu bez ekstrēmistiem un ''strādājošu demokrātiju'' nav bijis. Nu, varbūt pašās 20.gs, beigās bija drusku mierīgāk uz īsu brīdi. Ja paskatamies kaut vai uz 60 tajiem un 70 tajiem gadiem...Spānijā, Grieķijā un Portugālē ir diktatoriski režīmi. Lielbritānijā notiek pilsoņu karš (vienā reģionā, bet notiek). Itālijā ir līdzīga situācija - savā starpā asiņaini un nežēlīgi visdažādākajās kombinācijās cīnās melnās brigādes, sarkanās brigādes, policija, mafija, specdienesti un ''gladiatori''. Francijā tikko kā beigusies gollistu un OAS asiņainā pretstāve, kuras ietvaros notikuši gan veiksmīgi, gan neveiksmīgi valsts apvērsumi, neskaitāmi terora akti un noziegumi...Šī brīža problēmas no to dienu viedokļa liktos kā debesu manna.
Vai nākotnē mūs gaida kas līdzīgs. Pilnīgi iespējams. Jo mazāk resursu, jo niknāka ciņa par tiem.

Dead Bull
pirms 5 gadiem
Demokrātija – tās ir īstermiņa spēlītes, ilgtermiņā visu izšķir demogrāfija. Atverot durvis musulmaņu masveida imigrācijai, eiropieši to pašreizējā veidolā jau ir izdarījuši pašnāvību. Tādas fantāzijas, kā sabiedrības pakāpeniska miermīlīga pārtapšana, paaudžu nomaiņas rezultātā baltajiem kļūstot par minoritāti un imigrantu pēcteču vairākumam pakāpeniski radot demokrātisku Jaunpakistānu, Jaunziemeļāfriku vai to kombināciju, ir progresīvo pajoliņu slapjie sapņi. Vēstures prakse liek domāt par pavisam citu notikumu gaitu. Neomulīgi Eiropiešiem vajadzēja justies pirms gadiem trīsdesmit četrdesmit – tagad vienkārši jāpieņem atvērtas multikulturālas sabiedrības veidošanas eksperimenta nemierīgais noslēgums.

nahimovs
pirms 5 gadiem
Pie mums jau šobrīd imigrantu partija cīnās ar vietējiem ksenofobiem :)
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!