Ligita P.
pirms 1 gada
Mazliet pārspīlēti un klišejiski. Bet nikni. Kaut kāda patiesība jau tajā ir.

Gunta Klivere
pirms 1 gada
Bija smieklīgi...bet nu, tiešām, Laurai ir tiesības būt bezbērnu lesbietei arī bez tās astrofizikas :D Toties komunikācijas iemaņas un pašapziņu būtu labi mazliet uzlabot. Tad nebūtu tik traģiski jāuztver tas, ka cilvēki mēdz būt dažādi.

Just Me
pirms 1 gada
Doktorantūras studijas astrofizikā? Fantastikas žanrs vēl nav galīgi panīcis.

dzimmijs13
pirms 1 gada
Paldies, jautra - šī vārda labākajā nozīmē - lasāmviela!
Bet lūk, būdams... hm, vecs vīrietis šovinists, atļaušos vērst uzmanību vienam apstāklim - raksta varoni tirdīja - tieši sievietes. Mēs, vīrieši vienkārši pablenztu uz Lauras sēžamvietu, iespējams kādu no mums nāktos atšūt - un viss. Šāda veida verbālā inkvizīcija mums nepiemīt... kaut vai tikai tādēļ ka vispār neaizdomātos kādi sākt prasīt par viņas attiecību vēsturi.
Tātad, mīļās dāmas - feministes, lūdzu nelamājiet vien "ļaunos maskulīnos" - pilnīgi iespējams ka tieši jūsu mātes, vecmāmiņas bijis tas "kakls, kas grozījis galvu"! :)

Miermīlis Vērotājs
pirms 1 gada
Lielisks raksts, paldies autorei!
Izlasīto notikumu izjutu, tā teikt, līdz kaulam un varēja gan pasmieties gan paskumt par situāciju. Labprāt gaidu vēl kādu stāstu.

Kristiāna Ābele
pirms 1 gada
Ja rēķina pēc autores dotajām norādēm, Olgai un Mirdzai vajadzētu būt dāmām pašā plaukumā, ne vecākām par piecdesmit pieciem gadiem un vēl tālu no pensijas. Taču uzrakstījušās tādas ne vēlāk par četrdesmito dzimušu vecmāmiņu māsas. Paaudžu psiholoģija klibo.

paskalsp paskalsp
pirms 1 gada
Stāsta autorei cepums no manis:) jo jautrību šis manī radīja lielu.
Tik spilgti un reāli aprakstīts lauku kapusvēku "pasiģelkins", ka nevarēju neatcerētis savus braucienus pie lauku radiņiem ar savu kārtējo uhažoru, kuru pirms tam cītīgi instruēju necepties, ja Mirdzas tante prasīs, kad precēsimies, kad būs bērni utt Nu protams, nepārmācisim lauku tantes, ka nav tak korekti jautāt par cilvēka privātajām lietām, taču stāsta beigās autore izšauj no bises pamatīgi un asprātīgi. Gaidu nākošo stāstu.

JJ
pirms 1 gada
Latvijas mietpilsonisko aprindu sanākšana (re?)konstruēta lieliski!:) Tagad, ja iespējams, lūdzu analogu ainiņu no UK, US, DE sadzīves!
Ir veselīgi prast pasmieties pašiem par sevi, taču nevajadzētu aizmirst, ka ir arī citas zemes, citas tautas, kur arī ne visi ir Šopenhaueri!:)
Autore UK IZVĒLĒJĀS vidi dzīvošanai, un arī LV viņa dzīvošanai IZVĒLĒTOS līdzīgu. Savukārt ciemos sastaptā vide, esmu pārliecināts, nav LV monopols.
P.S. Vai Trampa ievēlēšana nepasaka par amerikāņiem pietiekami daudz?

kuģis
pirms 1 gada
Kāpēc tāda indīga un nenopietna karikatūra par vietējiem? Kam tāda sāpe? Turklāt šāda tipa sarunas, pat ja tās ir reālas - jo ļoti sakonstruēti un fiktīvi - taču ir iespējamas arī “Anglijā” (ielieciet x vietā jebkuras krutās ārzemes) starp attiecīgu sociālo slāņu pārstāvjiem.

Antons Austriņš
pirms 1 gada
Nu, manuprāt, karikatūra diezgan kvalitatīva, visādā ziņā, arī man kā tādam latvju "lāčplēsim", kuram arī nākas reizēm no tantēm uzklausīt precību pressingu, bija par ko pasmaidīt un pie sevis noteikt: "true story". Taču var saprast arī pašreizējo paaudžu atšķirību, to ir grūti pieņemt, bet cilvēkiem vairs nav dzīves programma "Kirche, Kuche, Kinder", vai arī darbs pie rūpnīcas/biroja darbagalda līdz pensijai. Šobrīd ir cilvēku pārprodukcija, un intelektuālā sabiedrības daļa izvēlas bezbērnu dzīvesveidu, piepildot sevi citās jomās. Nav neekoloģiskāks, dabai kaitējošāks dzīvesveids kā daudzbērnu ģimene pilsētā. Protams, no otras puses, ja eiropieši samazina pēcnācējus, bet Āzija "sacep" tradicionāli septiņus-astoņus, tikai šobrīd visiem astoņiem, pateicoties medicīnai, izdzīvojot, mums drīz būs nepieciešamas trīs planētas, kuras piesārņot...
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!