Skaisle Jatalniece
pirms 10 mēnešiem
Katrs pats var pārliecināties par sekojošo- aizbraukt uz sociālajām mājām un pavērot,cik dārgi auto ir to iemītniekiem.
Un kā es saprotu, kad nomirst cilvēks,kam soc. dzīvoklis piešķirts,tad dzīvoklis paliek lietošanā, vai izīrēšanai ( un peļņas gūšanai) ģimenes locekļiem.

Tā kā .... nu neesmu es ne izmeklētāja, ne tiesnese,lai te sludinātu spriedumus, bet nu tas nosaukums - sociālais dzīvoklis ir tāds ļoti izplūdis.
Savukārt,kas attiecas uz nabadzību. Nu jau mēnesi vienistabas dzīvoklī pretī manām durvīm dzīvo( visticamāk - īrē) ģimene ar diviem -10 - 12 gadus veciem bērniem. Laikam 36 kvm. Jautājums,kas mani uztrauc - kur un kā vecāki nodarbojas ar seksu? Kādu iespaidu tas atstāj uz bērniem?
Jo šie bērni izskatās veselīgāki - mentāli un fiziski,kā tie divi citi,kuri nu ir izvākušies no šīs mājas.
Nu var domāt tālāk - tātad , kā ar seksu un bērniem nabagu ģimenēs

Līga A.Neilande
pirms 10 mēnešiem
Jā, dzīvoklis paliek lietošanā. Otrā opcija ir iemainīt dzīvokli pret sociālās mājas dzīvokli citā rajonā.

Skaisle Jatalniece
pirms 10 mēnešiem
Jā, Līga, iespējams, ka man skauž, pat ja tieši tā nedomāju, t.i. - ja ģimene, kas paliek pēc mirušā vairs neatbilst sociālās palīdzības saņēmēja statusam, ir taisnīgi , ka viņi izmanto sociālo dzīvokli, kamēr rindā stāv tādi, kuriem tas dzīvoklis pienākas.

Un vēl - man nav pierādījumi, ka varētu nosaukt adresi un dz nr, bet zinu paziņas, kuri īrē dzīvokļus soc mājās. Par īri maksā , kā saka, ķepā. Tas ir pareizi?
Tad laikam tā doma, uz kuru es velku ir, ka ap soc. dzīvokļiem ir daudz nopietnākas problēmas un netaisnības, kā vien sociāli degradēti cilvēki un degradēta vide.
Es teiktu - kārtējā rd ierēdņu nespēja.

Līga A.Neilande
pirms 10 mēnešiem
Jā, diemžēl, tur ir daudz problēmu. Un šī ir viena no tām.. Daudz smalku mašīnu un milzīgu televizoru tur redzēts. Veidi kā tikt pie sociālā dzīvokļa, diemžēl, ne vienmēr ir godprātīgi.

Skaisle Jatalniece
pirms 10 mēnešiem
Savukārt,par svetlanām ....nu neesmu es izdzēsusi no telefona to video,kur tie zombiji planēja pa mūsu pagalmu - nu to vajjadzētu laikam nosūtīt uz kasjauns.lv - citādi aizies uzmākoni un pazudīs

K G
pirms 10 mēnešiem
Ak, dievs. Toties romantiskajā Pārdaugavā mājas pēc pelējuma, sausajām tualetēm un ar krāsotu koku kurinātām krāsnim smird, caurvējš zēģelē gar saverptajām aplodām, apkārt valkājas bomži, izzogot mazdārziņus, uzlaužot šķūnīšus, nokurinot sevi un kaimiņus ar cīgu zobos vai nobeidzoties tāpat no pārpāļa. Ģimenes drāmas tieši tādas pašas, ziedošie ceriņkrūmi nepiesedz.

Jānis Daugavietis
pirms 10 mēnešiem
Cilvēki savā dabiskajā vidē...
...laikam ne bez iemesla bolderājiešiem nepatīk, ka viņu apkaimē (it kā) arvien vairāk sociālo māju būvē, tādējādi 'KONTINGENTU' tikai paplašinot.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!