Aktualitātes
13.09.2020

"Dzejas dienu" balva pasniegta Raimondam Ķirķim un Jānim Hvoinskim

Komentē
0
Saglabā
13. septembrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā noslēdzās festivāls "Dzejas dienas". Festivāla godalgu – "Dzejas dienu" balvu – šogad saņēma nevis viens, bet divi dzejnieki: Raimonds Ķirķis un Jānis Hvoinskis.
 
Raimonds Ķirķis balvu saņēma par dzejoļu krājumu "Kartes", kas ir viņa pirmais dzejoļu krājums, un Jānis Hvoinskis par "Mūzu no pilsētas N".
 
Dzejas dienas Rīgā notika no 4. līdz 13. septembrim un pulcēja gan pašmāju dzejniekus un atdzejotājus, gan arī autorus no kaimiņvalstīm. Festivāla laikā bija iespējams apmeklēt vairāk nekā 30 dažādus pasākumus – dzejas lasījumus un performances, dzejai veltītas diskusijas un pat stendapus.
 
"Dzejas dienu" balva ik gadu tiek piešķirta labākajam dzejas vai atdzejas krājumam. Šogad "Dzejas dienu" balvai bija nominēti četri oriģināldzejas krājumi un divi atdzejas krājumi.

 

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!