Jerome Burcheal
pirms 2 gadiem
Sveiki,

Vai jums ir nepieciešams steidzams aizdevums? Es esmu privāts investors, es izsniedzu aizdevumu ieinteresētām personām un abiem uzņēmumiem, kuri godprātīgi meklē aizdevumu. Vai jums tiešām ir nepieciešams steidzams aizdevums? tad tu esi īstajā vietā. Mēs izsniedzam biznesa aizdevumu, personisko aizdevumu, ar minimālo summu € 1,000.00 līdz maksimālajai summai € 40,000,000.00, sazinieties ar mums, lai saņemtu aizdevuma pieprasījumu ar 2% zemu procentu likmi, lai apmierinātu jūsu pieprasījumu un izkļūtu no finansiālām problēmām. mūs šodien pa e -pastu: [email protected]

Aizpildiet šo informāciju zemāk

Pilni vārdi:
Valsts:
Telefona numurs:
Nepieciešamā aizdevuma summa:
Aizdevuma ilgums:
Mēneša ienākumi:
Mājas adrese:

Paldies, gaidot jūsu atbildi

Sazinieties arī, izmantojot whatsapp: +12149748303
Ar cieņu,
Kredīts/finanšu pakalpojumu sniedzēji.
Džeroms Burčels

Raitis Iljenkovs
pirms 3 gadiem
100% Straw man un whataboutisms. Nekas no pēcāk minētā nepadara mazāk problemātiskus Dūpijā iekļautos tēlus un valodu, kas ir daļa no bērnu indoktrinācijas (vai, kā teica Ruduša, "gatavināšanas") programmas dzimumu fluiditātes un identitātes politikas kā jaunās normalitātes akceptēšanā.

WhenWeAll FallAsleep
pirms 3 gadiem
It kā  jau nav tik grūti staigāt un košļāt paklāju vienlaikus.
No otras puses, protams, ir skaidrs, ka patiesība nedrīkst sabremzēt cēlo cīņu pret fašismu. 

pirms 3 gadiem
Straw-man kļūda apgalvojuma loģikā. Tie, kam likās problemātiska bērnu transvestītisma normalizēšana beļģu Drūpijā, tiek padarīti par visu citu rakstā pieminēto divdomību atbalstītājiem vai, kā minimums, neredzētājiem. Kā arī tiek izmantots ad-hominem. Sak, būsiet pornogrāfiju pārskatījušies, netīrie izvirtuļi, jūsu argumenti par morāli ir nederīgi.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!