Aktualitātes
30.06.2021

"Drusku izglābt pasauli" 7: Vai, labojot vecās ierīces, tu vari salabot planētu?

Komentē
0
Saglabā

Piedāvājam raidījuma "Drusku izglābt pasauli" 7. un pēdējo epizodi.

Kā tev šķiet – cik ilgi vajadzētu strādāt ierīcei? Vai bojājums automātiski nozīmē to, ka elektrotehnikai ir jādodas uz izgāztuvi, vai arī no sākuma ir vērts to mēģināt glābt, ietaupot gan savus līdzekļus, gan dabas resursus? Par patērētāja tiesībām uz remontu šajā sērijā Edgars Fresh aprunājas ar "Repair Cafe Riga" pārstāvjiem, savukārt par korporatīvās ilgtspējas praksēm pastāsta apdrošināšanas sabiedrības ERGO pārstāve Judīte Osīte-Fjodorova.

Piedalies video izaicinājumā un laimē velosipēdu! Uzfilmē 15 līdz 90 sekundes garu video, kurā pastāsti par lielajām vai mazajām lietām, ko dari vides labā, dalies ar to savu sociālo tīklu platformu kontos un izmanto tēmturus #druskuizglābtpasauli un #druskuizglābt, lai iegūtu iespēju vinnēt vienu no trim "Bottecchia" pilsētas divriteņiem!

Video sērijas veido biedrība "Ascendum" ar Latvijas vides aizsardzības fonda un apdrošināšanas sabiedrības ERGO finansiālu atbalstu.

Vadītājs – Edgars Fresh, viesi – Dagnis Dinbirs, Krišjānis Zariņš, Krišjānis Liepa, Judīte Osīte-Fjodorova, režisore, scenāriste – Alise Zariņa, operatori – Aleksandrs Okonovs, Jānis Kešāns, operatora asistenti – Kārlis Zemītis, Francis Lācis, skaņu operators – Pēteris Pāss, montāža – Dita Virga, skaņu režija – Pēteris Pāss, animācijas – Jurijs Tatarkins, producents – Una Cekule.

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!