Aktualitātes
27.05.2021

"Drusku izglābt pasauli" 3. epizode: Latvijas panda

Komentē
0

Teju katrs ir dzirdējis par Sarkano grāmatu un dažādām sugām, kas ir uz iznīkšanas robežas. Vai zini, kādēļ bioloģiskā daudzveidība ir svarīga un kā tās apdraudējums skar ikkatru no mums? Šajā epizodē Edgars Fresh un viņa viesi, Pasaules Dabas Fonds direktors Jānis Rozītis un putnu pazinēja Ance Priedniece, mēģinās noskaidrot – kas tieši varētu būt "Latvijas panda" un kā to nosargāt?

Piedalies video izaicinājumā un laimē velosipēdu! Uzfilmē 15 līdz 90 sekundes garu video, dalies ar to savu sociālo tīklu platformu kontos un izmanto tēmturus #druskuizglābtpasauli un #druskuizglābt, lai iegūtu iespēju vinnēt vienu no trim "Bottecchia" pilsētas divriteņiem!

Video sērijas tiek veidotas ar Latvijas vides aizsardzības fonds un apdrošināšanas sabiedrības ERGO finansiālu atbalstu.

Vadītājs – Edgars Fresh, viesi – Ance Priedniece, Jānis Rozītis, režisore, scenāriste – Alise Zariņa, operatori – Aleksandrs Okonovs, Jānis Kešāns, Kārlis Zemītis, operatora asistents – Kārlis Zemītis, skaņu operators – Pēteris Pāss, montāža – Dita Virga, skaņu režija – Pēteris Pāss, animācija – Jurijs Tatarkins, producente - Una Cekule, projekta vadītāji – Žulijens Nuhums Kulibali, Elīza Laķe, konsultants – Rolands Ratfelders, pateicība - Annai Džeinai Zariņai, Ričardam Stibem, Elīnai Loginai, Helēnai Bergai, Artūram Pudānam, Albertam Rozem, Ditai Saulītei, Elīzai Paulai Dombrovskai, Zanei Grantij, Oskaram Bārdziņam, Marei Beltai, Annai Elizabetei Ķēniņai.

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!