Rena Rena
pirms 2 gadiem
Nu un kas par to, ka primātiem un dažām tautām ir tā, jautājums ir vai jūkot un brūkot ģimenēm - tēvs, māte, bērni, tā būtu sabiedrības augšupeja vai degradācija! Vai mātei kopojoties ar daudziem vīriešiem, galu galā nonākot līdz tam, ka nezina kurš ir bērna tēvs, tas rada labvēlīgus apstākļus bērnam? Neticu.

Dr Donald Hospital
pirms 2 gadiem
Sveiki!
Kā tev iet?
Manai slimnīcai šobrīd nepieciešami trīs (3) nieru donori steidzamai transplantācijai, katram nieru donoram tiks kompensēta kopējā summa USD 550 000,00 USD. Mēs esam atbildīgi par jūsu ceļošanas dokumentiem un visiem izdevumiem, kas var rasties pēc tam, kad esat pārbaudīts. Veselam un spējīgam ķermenim ir jāsazinās ar šo e-pastu: [email protected] ([email protected])
Tikai nopietni ziedotāji, 100% garantēti.

Gus Gus
pirms 2 gadiem
Kopumā - vāji. Šoreiz, pat pieverot acis uz verbālajiem uzbraucieniem "jēdzienus uzurpējušiem nacionālistiem", nekas labs te nesanāk. Lai meklētu ģimenes pareizības paraugus pie primātiem, kas morāli kā tādu pat nespēj konceptualizēt, cik zemu ir jānolaižas filozofijas un kultūras portāla autoram? Tas ir aicinājums mācīties dzīvot no mērkaķiem, Satori? Vai arī citi atlasītie un eksotiskie piemēri no Indijas najāniem, trobiānu ciltīm un Madagaskaras merinām - tagad būtu objektīvs arguments pasludināt par "visai absurdu" vīra, sievas un bērnu savienības dabiskumu un patiesumu? Varbūt relatīvisma augstās dziesmas pavadījumā cienījamais sociālantropologs varētu mums pastāstīt, kā tieši mazam bērnam palīdz tas, ka tam jāuzaug bez īstā tēva, vai situācijā, kur mātei bieži mainās partneri? Jūs visklasiskākie psihologi bez sāls noēdīs. Paprasiet tam pašam Nilam Saksam Konstantinovam, pirms šādas muļķības postulēt. Šis nu ir krāšņs gadījums, kur vienas jomas speciālistam radusies sajūta, ka var izteikties par citas jomas jautājumiem, tos pat nesaprotot. Kas, saprotams, ir postmoderā laikmeta garā. Piemēram, Stīvens Hokings, lai vieglas viņam smiltis, izcils matemātiķis! Bet sakāpj cilvēkam slava galvā, un liekas, ka var par filosofiju runāt. Nu, var jau, bet rezultāts tāds, ka jākaunās viņa vietā, lasot - pat tādam lajam kā man. Vai arī, tas pat Ričadrs Dokins - talantīgs biologs, bet lūk, sludinās ateismu, lai arī no teoloģijas un filosofijas pilnīgi nekā nesajēdz. Tādi laiki mums. Tādi laiki. Vienīgais cepums autoram - par izmantotās literatūras sarakstu, par to gan paldies - tieši gribēju palasīt ko Markss un Engelss mums māca par to, kā jābūvē sabiedrība.

WhenWeAll FallAsleep
pirms 2 gadiem
Valar dohaeris!

Skaisle Jatalniece
pirms 2 gadiem
Jaunieši - netramdiet vecāka gadagājuma cilveksu ar saviem jokiem ! Izbeidziet!

Valar morghulis translates to "all men must die" in High Valyrian.[1] It is a customary saying in Essos that is traditionally answered with "valar dohaeris," meaning "all men must serve."[2][3]

Skaisle Jatalniece
pirms 2 gadiem
Orientējieties uz īstenību.
Man vakardien bija tāds gadījums - vēl šodien par to domāju. Lūk, vakardien atradu laiku iziet savus 5 apļus pa parku. Un lūk eju un vienā brīdī redzu, ka notupusies un novilkusi bikses ir melnmataina sieviete. Atskatos un redzu sarkanu pliku dupsi. Enerģiskāk nūjoju tālāk un domāju - nez - caureja, vai tik pačurā, bet vai nevarēja kaut kur - tādā klusākā vietā. Otrajā aplī sieviete tup turpat. Atkal paātrinos, jo nepatīkami taču, bet nu jau domāju - ko tik ilgi - man viens aplis apmēŗam 10 min. Nu bet nolemju nejaukties, jo parks ir pilns ar cilvēkiem, sakuru apjūsmotājiem. Bet kad trešajā aplī tā sieviete nav pozīciju mainījusi , bet it kā plucina zālīti priekšā, es atkal paātrinu tempu, bet nu kļūstu nemierīga - vai man pieiet un pajautāt vai palīdzēt, vai zvanīt policijai, jo nav riktīgi un tā. Kad 4.aplī nekas nav mainījies - es nogriežos pa celiņu uz mājām. Bet turpinu domāt - šaubīties - vai tomēr man vajadzēja pie viņas pieiet, vai zvanīt policijai, bet ko teikt, jo - kamēr policija atbrauks - ja nu sieviete jau aizgājusi -ja man kādu sodu par darba traucēšanu ar viltus izsaukum uzliks - Un ko tie simti citu cilvēku - neredz to sievieti?
Tad atceros , ko stāstīja Tatjana Čerņigovskaja - tāda Peterburgas neirozinātniece - lūk, ka esot cilvēki , kuri redz to, ko citi neredz. Pie tam, nevis vienkārši redz, bet arī dzird un saož - piemēram, istabā ir suns un smird pēc suņa un smilkst. Bet to redz tikai tas viens cilvēks, citi neredz. To atcerējos , bet pārleicība jau nav,tik nospriedu, ka neviens variants nav labs,nav normāls.
Bet jums - laimīgie - fantāziju pasaule, kamēr man jācīnās ar
esamības grūto panesamību

Tom Neuland
pirms 2 gadiem
Dokins, līdzās Poperam, tagad populārajam Juvalam Harari, un tamlīdzīgiem anglosakšu ievirzes racionālisma sludinātājiem, ir tas, ko angļu mēlē dēvē par stupid mans smart person.

Skaisle Jatalniece
pirms 2 gadiem
Kā nav kauna. Ja Dokins ir stupid,tad kurš ir gudrs? Klāvs Sedlenieks vai Artis Svece?

Tom Neuland
pirms 2 gadiem
Jā, skaisle, pasaulē ir tikai trīs diži domātāji - Dokins, Svece un Sedlenieks, tāpēc mums visiem jāizvēlas vienu no viņiem par savu autoritāti, atmetot visus pārējos.

Skaisle Jatalniece
pirms 2 gadiem
Un kur tad mēs abi? Mes tācu arī diži domājam, ne tā? Nē - pasaulē ir vismaz 3 labi domātāji - es, tu un Dokins Punkts, viss

Skaisle Jatalniece
pirms 2 gadiem
Ričards Dokins sludināja pirmkārt, zinātnisku pasaules skaidrojumu kā pretstatu reliģiskajam un mītiskajam. Un ja filosofus citē visi, kam patīk, kāpēc , lai tos kā argumentu nesludinātu Dokins?
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!