Artūrs Ozols
pirms 2 mēnešiem
Sarežģīta tēma , karš Ukrainā ,krievu cilvēks Latvijā ,mēs savā ikdienas dzīves saskārsmē . Tā nu sagadījies ,ka man no abām pusēm dzīvokļa kaimiņi nu jau ļoti ilgus gadus ir krievi . Vīri kopā esam krietnus šņabjus izdzēruši ,kopā bērnu svētkus atzīmējuši . Tikai vienā nekad nekā nav kopīga , pilnīgi dažāda ir uztvere un Krievijas un Rietumu politikas interpretācijas . Uzskatu ,ka pamatā tomēr ir skola ,skolotāji ,šaurais vecāku pozīcijas loks. To redzu nu jau ģimenes tēva ,kaimiņa dēla ,kas mani dzirdējis visu bērnību tūkstošiem reižu , pozīcijā ,kad runa par mūsdienu Krieviju . Nu kāda Krievija ,ja esi izaudzis Rīgā un pabeidzis skolu 200 m no mājām ! Bet nekā ,Krievija pareizāka un tuvāka par jebkurām "Parīzēm" . Te nu žurnālisti ir tikai fons ,priekšplānā neatkarīgās Latvijas skolas krievu valodā skolotāji ! Kā faktu viņi zina ,ka Rietumi bagātāki ,varenāki , labklājībā plaukstoši , viņi zina kāda ir Krievija ārpus Maskavas , bet tomēr uzskata ,ka šo milzu valsti kāds "vazā aiz deguna" , nenovīdīgi skauž un nelaiž būt G-7 ,vai G-20 spices vadībā . Tas ir tāds fenomens ,krievi domā un dara pareizi ,visi pārējie - nepareizi ! Karš visu ir pacēlis nebijuša konflikta augstumos . Un šorīt pat nepateicis labrīt ,kaimiņš nikni nošņāca ,par mūsu radio , visi viņi tur melo ,krievi Ukrainā neko tādu nedara ,vai man noplātīt rokas !

David Nikolas
pirms 2 mēnešiem
I like this article. It is beneficial for others also. Thank you for posting this relevant information. I would like to share our services.

Removalists In Sydney ----> https://sydneymoverspackers.com.au
House Movers Sydney ----> https://sydneymoverspackers.com.au/services/house-removalists-in-sydney.php
Furniture Movers Sydney ----> https://sydneymoverspackers.com.au/services/furniture-removalists-in-sydney.php
Office Movers Sydney ----> https://sydneymoverspackers.com.au/services/office-removalists-in-sydney.php
Interstate Removalists Sydney ----> https://sydneymoverspackers.com.au/services/interstate-removalists-in-sydney.php

I hope you like it.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!