Publicitātes attēls.
 
Aktualitātes
06.04.2023

"Dirty Deal Teatro" top jauna Valtera Sīļa izrāde "Mammu!"

Komentē
0

11. aprīlī "Dirty Deal Teatro" pirmizrādi piedzīvos režisora un dramaturga Valtera Sīļa izrāde "Mammu!". Iestudējums, kam dots apakšvirsraksts "visa dzīve vienā dienā", meklēs atbildi uz jautājumu – ko spējam vai nespējam sev un citiem piedot dzīves laikā?

Izrādes centrā būs Ausma (Inese Pudža), kas pamostas svešā gultā un neatpazīst telpu, kurā atrodas, kā arī nekādi nespēj pakustēties vai piecelties no gultas. Pa Ausmas māju staigā sveša sieviete.

Lai gan Ausma nevar pamest gultu, viņa dosies ceļojumā, kas aptver plašu laiku un telpu, un atklās skatītājiem dzīves stāstu, kuru neizbēgami ietekmējuši Latvijas vēsturiskie notikumi.

Kā uzsver izrādes režisors Valters Sīlis, izrādē tiks pētīti tie dzīves notikumi, kas nedod mieru brīdī, kad mūsu dzīvība tiek apdraudēta: kas īsti ir izdevusies dzīve? Varbūt pietiek ar to, ka tā nav garlaicīga? Vai noteikti nepieciešams vairāk?

"Teātrī reti iespējams darboties šausmu žanrā. Ir grūti radīt sajūtu, ka aktieri uz skatuves ir patiesās briesmās. Tā radās ideja darbam, kurā vismaz pirmās izrādes minūtes, atbilst šim žanram. Pieauguši cilvēki briesmu, apjukuma un pirmsnāves brīžos mēdz saukt pēc mammas vai tēta, un tieši šādā brīdī sāksies izrāde," stāsta režisors.

Lomās: Indra Briķe, Jānis Kronis, Ilva Centere, Inese Pudža.

Nākamās izrādes 14. un 15. aprīlī, 30. un 31. maijā, kā arī 2. jūnijā.

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!