Austra Skujiņa.
 
Aktualitātes
09.08.2021

"Dirty Deal Teatro" top izrāde par Austru Skujiņu

Komentē
0
Saglabā

Savus jaunās sezonas plānus izziņojis "Dirty Deal Teatro". Starp tiem ir arī pāragri mirušajai dzejniecei Austrai Skujiņai veltīta izrāde.

Iestudējumu "Saule riet austrumos" veido jaunais režisors Mārtiņš Gūtmanis un tā tekstu autori ir pats režisors, Elza Ruža un Austra Skujiņa. Izrāde būs veltīta dzejniecei Austrai Skujiņai (1909-1932), kura gāja bojā pašnāvībā 23 gadu vecumā. Izrāde, kas skatītājiem tiks nodota 24. un 25. septembrī, tapusi projekta "Jauno maiņa" ietvaros, kas sniedz jaunajiem māksliniekiem iespēju iestudēt savus pirmos darbus pēc Lavijas Kultūras Akadēmijas absolvēšanas kādā no iesaistītajiem teātriem.

Savukārt pirmais šīs sezonas jauniestudējums DDT būs Lindas Rudenes un Paulas Pļavnieces brīvdabas izrāde "Ēdenes dārzs", kas 11. un 12. augustā, kā arī 3. un 6. septembrī notiks LU Botāniskajā dārzā. "Ēdenes dārzs" ir komiska muzikālā kataklizma, kurā spēlē Anta Aizupe, Matīss Budovskis, Ivars Krasts un Jānis Kronis.

Vairāk informācijas par visām izrādēm atrodams teātra mājaslapā.

 

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!