Publicitātes attēls.
 
Aktualitātes
13.02.2024

"Dirty Deal Teatro" aicina uz līdzdalības izrādi – konferenci

Komentē
0

"Dirty Deal Teatro" 27. februārī plkst. 19.00 gaidāma pirmizrāde Valtera Sīļa jaunajai līdzdalības izrādei "Konference visumā labiem cilvēkiem".

"Visumā labi cilvēki ir spiesti par visu uzņemties atbildību. Par klimata pārmaiņām, par importu no agresorvalstīm, par katru noklīdušu plastmasas maisiņu, par brīvā tirgus ietekmi uz cilvēkiem, par viltus ziņām. Tas viss tiek uzkrauts katra indivīda sirdsapziņai. Taču mēs to neesam pelnījuši. Mums nav jājūtas vainīgiem. Mums ir JĀBŪT laimīgiem," apgalvo izrādes veidotāji.

Šajā izrādē skatītāji aicināti piedalīties konferencē, uz kuru ieradušās interesantas personības, kompetentas dažādās jomās, kas dalīsies savā pieredzē ar pielāgošanos šim sarežģītajam laikam. Tomēr izrādē aktieru nebūs. Katram no skatītājiem būs iespēja iejusties kāda konferences dalībnieka tēlā, taču izvēle – runāt vai ne – būs katra ziņā, turklāt runājamais teksts būs sagatavots. 

Izrādes "Konference visumā labiem cilvēkiem" režisors un dramaturgs Valters Sīlis, veidojot šo darbu, uzdevis jautājumus – kā mēs esam raduši eksistēt mūsu sabiedrībā? Vai izjūtam, cik ļoti esam atkarīgi viens no otra, vai izprotam šo savstarpējo atkarību ikdienā? Kā esam raduši veidot attiecības ar saviem līdzcilvēkiem? Vai mēs vēlamies viņiem pakalpot, viņus izmantot vai vienkārši sadzīvot? Visticamāk, vēlamies būt atbildīgi sabiedrības locekļi, iederēties un būt noderīgi, vēlamies uzticēties un būt uzticami. Par kādiem cilvēkiem mēs kļūstam, kad šīs vēlmes tiek izmantotas ļaunprātīgi?

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!